fbpx

MATKAAUTODE MÜÜK

MATKAAUTODE MÜÜK

MOTORHOME.ee põhitegevuseks on matkaauto müük ja rent, olles Euroopa juhtivasse Trigano gruppi kuuluvate matkaauto tootjate MOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM, Saksa premium-klassi luksuslike FRANKIA ning Rootsis toodetavate, samuti premium-klassi KABE matkaautode ja haagiselamute ametlik maaletooja Eestis.

MATKAAUTODE RENT

MOTORHOME.ee pakub rendiks laias valikus uusi ja kvaliteetseid matkaautosid. Meilt leiate just endale sobiva matkabussi 4- kuni 7-kohaliste erinevasse mugavusklassi (Family, Comfort, Comfort +, Lux) kuuluvate matkakodude valikust.

Murevaba teekond

Meie prioriteediks on klientide maksimaalne rahuolu. Hoolitseme professionaalselt ja parimal viisil kõikide matkaautode eest, tagamaks turvalise ja muretu teekonna.

Suurim valik Eestis

Alati suurim valik uusi ja vähekasutatud matkaautosid kohapeal müügis. Pakume erinevaid valikuvõimalusi, tänapäevast disaini, suurepärast kvaliteeti ning innovatiivseid lahendusi.

Garantii

Kõikidel MOTORHOME.ee poolt müüdavatel ning rendis olevatel sõidukitel on kehtiv tehasegarantii. Klient võib alati oma murega pöörduda meie poole, kindlasti leiame igale probleemile kiire lahenduse.

Usaldusväärsus ja kogemus

Meie rohkem kui 500 rahulolevat klienti usaldavad ja soovitavad meid.

Täpsus ja professionaalsus

Kiire asjaajamine, kinnipidamine kokkulepitud tähtaegadest ja professionaale teenindus on meie tööpõhimõte. Töötame alati kliendi huvidest lähtuvalt.

Parim hind

MOTORHOME.ee on juhtiv matkaautode müüja Eestis. Tänu suurtele müügimahtudele saame pakkuda suurepärast hinda kõigile meie poolt esindatavatele matkaautodele.

MOTORHOME.EE matkaauto müük ja rent

MOTORHOME.ee tegeleb kaasaegsete, mugavate ning uute vabaajasõidukite ehk matkaautode või matkabusside müügi ning rentimisega. Hindame kõrgelt eksklusiivset disaini ja headust ning oleme veendunud, et puhkus peab looma ilusaid mälestusi ja andma emotsioone. Seda aitab luua teid ümbritsev luksuslik ja mugav keskkond, mida pakuvad MOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM ning FRANKIA ja KABE autokodud. Meie matkasuvilate hulgast leiate kindlasti endale sobiva nii rentimiseks, kui ka päris oma isikliku matkaauto.

Matkaauto rent on pakub Sulle piiramatud võimalused reisimaks millal vaid soovid ning kuhu soovid. Kaasaegsed matkabussid on soojustatud, varustatud tasemel küttesüsteemidega ning seega on neid võimalik kasutada ka talviseks suusapuhkuseks. Samuti on autosuvilas olemas kõik mugavused alates suuremahulisest külmikust kuni mahuka WC ja duššini. Tee päring ning broneeri matkabussi rent või võta meiega  küsimuste tekkimisel ühendust!

VAATA VIDEOT

VIIMASENA BLOGIS 

Harjumaal ehitatakse matkaautodele ja haagiselamutele uut professionaalset müügi- ja teeninduskeskust

MOTORHOME.ee – MATKAAUTODE MÜÜK ja RENT ettevõte sai alguse veidi alla kümne aasta tagasi. Just siis oli ajajärk, kus meil endal oli vaja rentida matkaautot oma väikese poja esimesteks motokrossivõistlusteks, mis toimusid kuskil metsade vahel Kesk-Eestis… Kuid uue, sobiva ja mugava sõiduki leidmine osutus sel hetkel üllatavalt keeruliseks ülesandeks

Jõudsimegi matkaautode müügi ja renditeenuse pakkumise juurde just oma soovidest/vajadustest lähtuvalt – kui vajadus on meil endal, siis ilmselt on see vajadus ka kellelgil veel. Tegime põhjaliku turu-uuringu, leidsime oma esimesed koostööpartnerid ning juba peagi alustasime uute matkaautode maaletoomise ja matkaautode renditeenuse osutamisega. Esimesel hooajal tegime seda lausa oma imeväikeselt koduõuelt. Sealt edasi oleme aasta-aastalt pidevalt kasvanud ja arenenud, pakkudes Eesti turul omades klassides populaarseimateks saanud Euroopa juhtivate tootjate (MOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM, DETHLEFFS, FRANKIA, KABE) matkaautosid ning haagiselamuid, matkasõidukite lisavarustust ning loomulikult kõrgekvaliteedilist renditeenust. Kuni tänaseni oleme hakkama saanud tagasihoidlikel rendipindadel, samas oleme unistanud päris oma ja õigest matkaautode keskusest, kus oleks olemas absoluutselt kogu […]

Accelerista kogemuslugu: Reisil kodust lahkumata – matkaautoga Eestit avastamas.

Accelerista on sõltumatu auto- ja tehnikaportaal, mille ajakirjanik Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga nädalavahetuse väljasõidul ning jagas oma reisimise kogemust MOTORHOME.ee matkaautoga.

Matkaauto võib olla vahva ja mugav alternatiiv traditsioonilistele reisimisvõimalustele, mis pakuvad reisimisel suuremat vabadust ja paindlikkust. Vladimir Niinimäki jagab oma kogemust matkaautoga reisimisel, kus matkaauto annab võimaluse kontrollida reisi tempot ja leida ööbimiskohti. See annab võimaluse reisida ilma kiirustamata ning parkida igale poole, mis pakub parimat vaadet. Matkaauto võib pakkuda vaikust ja eraldatust, kus saate nautida looduse ilu ilma teisteta. Kuigi matkaauto võib tunduda kulukas investeeringuna, on see odavam kui mõned korterid ja võib pakkuda uut ja erinevat elustiili reisimiseks.

Kui soovite lugeda artiklit Vladimir Niinimäki kogemusest meie matkaautoga, siis leiate selle siit → www.accelerista.com

Loe veel

MEREMESS 2023

Eesti suurim MEREMESS 2023 toimub 10.-12.märtsil Eesti Näituste messikeskuses, Tallinnas.

MOTORHOME.ee on nende üle saja ettevõtja hulgas, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad hobide ja vaba ajaga seotud tooteid ja teenuseid. Suur huvi uute ja modernsete matkasõidukite vastu on Eestis tõusuteel olnud juba pikalt ning matkaautode valik suureneb igal aastal. Parim võimalus oma soovi järgi autoelamuga puhata, reisida või tegeleda mugavalt oma hobidega on rentida või osta oma perele matkaauto, mida saab kasutada aastaringselt igal ajal.

Oleme messialal väljas tippklassi luksuslike matkaautode mudelitega – Mobilvetta KEA I 90 Mobilvetta Krosser 86 KABE Crown i760 LGB KABE Estate 4560 GLE KS Roller Team Kronos 274 TL Frankia Platin 8400 GD Sea Sinagi sammud Piritale, Meremess annab Sulle võimaluse oma silmaga näha erinevaid matkaautosid ning osaleda auhinnaloosis: LOOSIME TASUTA RENDI UHIUUE matkaautoga (jälgi meie tegemisi siin) MEREMESS 2023 on avatud:

R 10. märtsil 10:00 – 19:00
L 11. märtsil 10:00 – 18:00
P 12. märtsil 10:00 – 16:00

[…]

KEVADKAMPAANIA 2023

Praegu matkaautot rentides saad osa heade hindade KEVADKAMPAANIAst –

  • -10% rent alates 3 päeva,
  • -15% rent alates 7 päeva,
  • -20% rent alates 10 päeva (soodustus arvestakse auto hinnatabelis olevast täishinnast)

Hinnad kehtivad rentidele kuni 31.05.2023

Võib olla pilt järgmisest: vabas õhus, puu ja tekst

KLIENDID ON KIRJUTANUD

  • Motorhome’i Malle ja Aldo on oma uhiuued, moodsad ning kõigi mugavustega matkaautod varustanud nii, et kogu reisiseltskond end igas olukorras muretult tunda saaks. Hea võimalus avastada pere või sõprade seltsis kodu Eestit, kuid kindlalt ülimõnus ratastel elamine ka väljamaal trippimiseks. Vaja vaid pealehakkamist, kehtivat B-kategooria juhiluba ja muidugi külastada kodulehte Motorhome.ee. Mina juba tegin nii, sestap tean soojalt soovitada.Rain Dapon
  • Väga meeldiv ja kiire teenindus! Aldo ja Malle olid koguaeg kättesaadavad ning abistasid telefoni teel igati, kui mingi probleem tekkis. Matkabuss ise oli mega! Soovitame naistega kindlasti üks mõnus retk matkabussiga ette võtta!Britta Aasamäe
  • Supertoredad inimesed ja meeldiv koostöö! Soovitan soojalt! 

    Anre Kuldja

OTSI MATKAAUTOSID

MÜÜK

RENT

Array Array
Vaata meie müügis olevaid autosid

Siin on valik meie kohapeal olemas olevaid matkaautosid.

Finantseerimine

Lahtiolekuajad

Matkaauto müük ja rent: 
E – R 10.00 – 18.00
      L 10.00 – 15.00

Teenindus:
E – R 09.00 – 17.00

Garantii

Back to top