MATKAAUTODE MÜÜK

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja MOBILVETTA on matkaautosid ehitanud juba üle 40 aasta, olles pikaajalise kogemuse rakendanud nii tootmises kui disainis, pakkudes uudseid ning teednäitavaid disainilahendusi käsikäes tippkvaliteediga. Just MOBILVETTA poolt võeti kasutusele uus tootefilosoofia – kontseptsioon on vabaajasõiduk, mitte ainult kui hästi varustatud toode, vaid kui tõeline “reisikodu”. 

MOBILVETTA mudelite hinnatase on samasse klassi kuuluvate konkurentidega soodne – selle võimaluse loob tihe koostöövõrgustik tänu kuulumisele TRIGANO gruppi. Samuti on MOBILVETTA matkaautode varustustase konkurentidega võrreldes parem – väga suur hulk vajaminevat on sõidukitele paigaldatud juba põhivarustusena.

PS! Eestis on MOBILVETTA K-Yacht täisintegreeritud matkaautod viimased 3 aastat olnud enimmüüdud täisintegreeritud matkaautode seas.

Loodud 1999. aastal ning olles matkaautode maailmas suhteliselt noor kaubamärk, on McLouis tõusnud turuliidrite hulka just täna hästi kombineeritud meeldivale Itaalia disainile, innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele käsikäes suurepärase funktsionaalsuse, kvaliteedi ning töökindlusega.

Kaasaegsed kõrgekvaliteedilised keredetailid, soojustusmaterjalid, küttesüsteemid ning suurepärane koostekvaliteet teevad McLouisi matkaautos vägagi sobiva matkakodu ka põhjamaisesse kliimasse – näiteks nii Rootsis kui Norras on McLouis matkaautod laialt levinud just aastaringselt aastaringselt autot kasutatavate matkasellide seas.  Kas teadsid, et   Eestis on McLouis matkaautod viimaste aastate enimmüüdud just tänu heale hinna ja kvaliteedi suhtele.

McLouis kuulub Euroopa suurimasse vabaajasõidukeid ja -kaupu tootvasse TRIGANO gruppi. Uuri edasi ning tule tutvuma McLouisi laia mudelivalikuga!

ROLLER TEAM on dünaamiliselt arenev Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja, kes on endale nime teinud kogu Euroopas, olles laialt tuntud nii Saksamaal, Hollandis, UK-s, kui ka Põhjamaades – Rootsis, Norras.

ROLLER TEAM matkaautosid müüakse muideks ka Uus-Meremaal! Kuuludes Euroopa suurimasse matkaautode tootjaid ühendavasse TRIGANO GRUPPI, on ROLLER TEAM´i juhtivaks printsiibiks toota moodsaid, innovaatilisi ning vastupidavaid matkaautosid konkurentsivõimeliste hindadega.

Tuntud oma unikaalse stiili, personaalsuse ja kättesaadava hinna poolest, on ROLLER TEAM matkaautod muutumas järjest populaarsemaks kogu Euroopas. Ka Eestis on ROLLER TEAM matkaauto fännide seas hinnatud, olles 2018 aastal üks enimmüüdud matkaauto brändidest Eestis.

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Asutatud 1960. aastal, on FRANKIA väga pikaajaliste traditsioonidega Saksamaa Ülem-Frankoonia piirkonnas, Marktschorgastis asuv ettevõte, kes on olnud teerajaja matkakodude rajamise valdkonnas juba üle 58 aasta. Elustiil, innovatsioon ning perfektne Saksa kvaliteet on FRANKIA igapäevatöö elementaarne osa.

FRANKIA mõtleb alati tulevikku vaadates: Nende pühendunud ning kõrgelt kvalifitseeritud töötajad panevad oma südame igasse FRANKIASSE, tegemaks Sinu puhkuse, Sinu FRANKIA matkakoduga veelgi enam lõõgastavamaks, nauditavamaks ning palju-palju mugavamaks. Pidev ideede genereerimine ning klientide ja koostööpartnerite soovide tähelepanelik kuulamine aitab FRANKIA meeskonnal olla konkurentidest alati sammukese ees nii innovaatiliste tehnoloogiate, nutikate ruumilahenduste, ülima mugavuse kui võrreldamatu kvaliteedi osas.

Võime julgelt väita, et FRANKIA matkaautod on tõeliselt parimad Premium-liner klassi matkaautode seast.

PS! Kas teadsid, et tänapäeva Premium-klassi matkaautodel laialdaselt kasutuses olev topeltpõranda lahendus on välja mõeldud justnimelt FRANKIA poolt?

KABE AB on Rootsi haagiselamute ja matkaautode tootja, mis alustas tegevust juba 1957. aastal. KABE peakontor, arendusosakond ja tootmine asub Rootsis (Tenhult, Småland), kus valmivad kõik haagissuvilate ja matkaautode mudelid. KABE AB on kontserni KABE Group AB (publ.) tütarettevõte. 

KABE, kes alustas tootmisega juba üle 60 aasta tagasi, on oma arendustöös pannud suurima rõhu eelkõige põhjamaisesse kliimasse enim sobivate haagissuvilate ja matkaautode tootmisse. KABE on alati olnud teerajaja vabaajasõidukite turul, eelkõige panustades muuhulgas täiuslike kütte- ja ventilatsioonisüsteemide arengusse. Ainulaadne põrandaküttesüsteem, Vario Vent patenteeritud ventilatsioonilahendus – need on vaid ühed vähestest detailidest, mida Te ei leia ühestki teisest vabaajasõdiukist.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MOTORHOME.ee tegeleb vabaajasõidukite ehk matkaautode müügiga Eestis, olles  TRIGANO  gruppi kuuluvate ning Itaalias toodetavate Mobilvetta,   McLouis ning ROLLER TEAM matkaautode ametlik ainuesindaja Eestis. Trigano puhul on tegemist Prantsusmaa ettevõtete grupiga, kelle peamine fookus on vabaajasõidukite ning -kaupade tootmine ning müük.

Alates 2018. aasta aprillikuust on MOTORHOME.ee Saksamaal toodetavate PREMIUM-KLASSI kuuluvate FRANKIA matkaautode maaletooja Eestis. FRANKIA puhul on tegemist üle 50 aastase ajaloo ning pikaajaliste kogemustega matkaautode tootjaga, kes oma kvaliteedilt ja uuenduslikelt tehnilistelt lahendustelt selgelt edestab konkurente samas klassis!

2019. aasta sügisest alates esindab MOTORHOME.ee ka Rootsi kvaliteettootja KABE toodangut. KABE toodab juba alates aastast 1957 nii haagiselamuid kui ka matkaautosid, olles suunanäitaja just põhjamaade kliimasse sobivate sõidukite ehitamisel.

MOTORHOME.ee kaudu on võimalik tellida originaalvaruosi nii FRANKIA, KABE, Mobilvetta, McLouisi kui Roller Team matkaautodele sõltumata nende vanusest.