fbpx

ПРОДАЖА ДОМОВ НА КОЛЕСАХ

ПРОДАЖА ДОМОВ НА КОЛЕСАХ

MOTORHOME.ee — ведущая компания по продаже автодомов в Эстонии, официальный импортер продукции MOBILVETTA, McLOUIS и ROLLER TEAM от передового европейского производителя автодомов Trigano Group, немецких премиальных кемперов FRANKIA, а также премиальных автодомов и туристических прицепов KABE шведского производства.

АРЕНДА АВТОДОМОВ

MOTORHOME.ee предлагает широкий ассортимент новых и качественных автодомов в аренду. У нас вы обязательно найдете подходящий именно вам дом на колесах, будь он  четырехместным или семиместным, разных классов комфорта (Family, Comfort, Comfort +, Lux).

Путешествие без забот

Спокойствие и удовлетворенность клиента — это наш приоритет. Наши автодома обслуживаются на самом высоком профессиональном уровне, чтобы обеспечить вам безопасное, приятное и беззаботное путешествие.

Самый большой выбор автодомов в Эстонии

В продаже всегда имеется самый большой выбор новых и малоиспользованных автодомов. Мы предлагаем множество вариантов, современный дизайн, отличное качество и инновационные решения.

Гарантия

Все автомобили, проданные и арендованные MOTORHOME.ee, имеют действующую заводскую гарантию. Клиент всегда может обратиться к нам со своими заботами, мы обязательно найдем быстрое решение для каждой проблемы.

Надежность и опыт

Более пятисот наших довольных клиентов доверяют нам и рекомендуют нас.

Точность и профессионализм

Наши принципы работы — оперативное администрирование, соблюдение установленных сроков и профессиональное обслуживание. Мы всегда работаем исходя из интересов клиента.

Лучшие цены

MOTORHOME.ee — ведущий продавец автодомов в Эстонии. Благодаря большим объемам продаж, мы всегда можем предложить отличную цену на все представленные нами автодома.

ПОЧЕМУ ВЫБРАТЬ MOTORHOME.EE 

MOTORHOME.ee занимается продажей и арендой современных, комфортабельных и новых рекреационных транспортных средств, например, автодомов или кемпинговых автобусов. Мы высоко ценим эксклюзивный дизайн и добротность, и уверены, что отдых должен оставлять прекрасные воспоминания и дарить положительные эмоции. Отличный отдых создается роскошной и комфортной обстановкой, которую предлагают MOBILVETTA, McLOUIS,  ROLLER TEAM и FRANKIA и KABE . Среди наших автодомов вы обязательно найдете подходящий вам для аренды, а может, и даже свой личный дом на колесах.

Прокат автодома предлагает вам неограниченные возможности путешествовать в любое время в любом месте. Современные кемпинговые автобусы утеплены, оснащены системами отопления высокого уровня, и поэтому могут также использоваться для проживания на зимних лыжных курортах. Автодома имеют все удобства: от большого холодильника до просторного туалета и душа. Сделайте запрос и закажите прокат автодома или свяжитесь с нами, если у вас есть какие-либо вопросы!

СМОТРЕТЬ ВИДЕО

 

ПОСЛЕДНИЕ ИЗ НАШЕГО БЛОГА 

Accelerista kogemuslugu: Reisil kodust lahkumata – matkaautoga Eestit avastamas.

Accelerista on sõltumatu auto- ja tehnikaportaal, mille ajakirjanik Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga nädalavahetuse väljasõidul ning jagas oma reisimise kogemust MOTORHOME.ee matkaautoga.

Matkaauto võib olla vahva ja mugav alternatiiv traditsioonilistele reisimisvõimalustele, mis pakuvad reisimisel suuremat vabadust ja paindlikkust. Vladimir Niinimäki jagab oma kogemust matkaautoga reisimisel, kus matkaauto annab võimaluse kontrollida reisi tempot ja leida ööbimiskohti. See annab võimaluse reisida ilma kiirustamata ning parkida igale poole, mis pakub parimat vaadet. Matkaauto võib pakkuda vaikust ja eraldatust, kus saate nautida looduse ilu ilma teisteta. Kuigi matkaauto võib tunduda kulukas investeeringuna, on see odavam kui mõned korterid ja võib pakkuda uut ja erinevat elustiili reisimiseks.

Kui soovite lugeda artiklit Vladimir Niinimäki kogemusest meie matkaautoga, siis leiate selle siit → www.accelerista.com

Подробнее

Tartu Motoshow 2022

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow toimus 09.-11.09.2022. Meil on suur rõõm, et kohal oli tõeliselt palju matkaauto huvilisi – päevad olid täis tihedalt suhtlemist matkaauto huvilistega. Vaata galeriid Tartu Motoshow FB ja Motorhome.ee FB lehtedelt!

Esitlesime matkaauto uusimate mudelite valikut tootjatelt: ✅ FRANKIA ✅ KABE ✅ MOBILVETTA ✅ McLOUIS ✅ ROLLER TEAM

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Matkaauto ostmiseks teeme koostööd kõikide suuremate pankadega ning liisimiseks leiame kindlasti parima lahenduse. Parima valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT.

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. “Kõik hinnas” varustuspakett teeb Su elu väga mugavaks! Valikus […]

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel. Ning milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Tänapäeval on palju inimesi, kes elavad nii-öelda moodsa nomaadi elu – töö toimub üle veebi ning kontoris istuma ei pea. Veel enam, isegi ühes kindlas kohas ei pea elama. Matkaautos elades võib igal hommikul ärgata uues kohas. Suur osa inimestest kasutab matkaautot aga ikkagi vaba aja sisustamiseks. Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama. Meeldiv puhkus ratastel ootab!

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Koostöös Coop Panga liisinguga leiame liisimiseks kindlasti parima lahenduse. Väga hea  valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT. 

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida […]

“Kuidas matkabussis oli?”

Ma sain sel korral aasta vanemaks hoopis teist moodi.

Ei olnud seda päev otsa kestnud õnnitluste laikimist, kes mu seinale kiiruga „Õnne!“ kirjutasid ja ootusi, et see päev oleks lihtsalt selline lebo päev, kus kõik mind teenindama peavad. Kogu selle hulluse keerises, mis maailmas siin viimased paar aastat olnud, tahtsin ma välja. Lihtsalt kodust ära ja mitu aastat tagasi suhtlesime me motorhome.ee meeskonnaga ja tegime lõpuks otsuse, et võtame neilt ühe matkaauto ja teeme koostöö korras ühe mõnusa perepuhkuse. Lihtsalt eemale kõigest. Kusagile, kus olemegi ainult meie pere.

Võiks sellest eelmisest lausest järeldada, et see otsustamine käiski nii nipsust. Ei. Ma olin valmis üldse selle käigu ühel hetkel üles ütlema, sest lastel õnnestus siin kõigil järjest haigeks jääda ning ma haarasin igast õlekõrrest, et seda perereisi mitte teha. Ma olingi oma peas tegelikult juba […]

KLIENDID ON KIRJUTANUD

  • Motorhome’i Malle ja Aldo on oma uhiuued, moodsad ning kõigi mugavustega matkaautod varustanud nii, et kogu reisiseltskond end igas olukorras muretult tunda saaks. Hea võimalus avastada pere või sõprade seltsis kodu Eestit, kuid kindlalt ülimõnus ratastel elamine ka väljamaal trippimiseks. Vaja vaid pealehakkamist, kehtivat B-kategooria juhiluba ja muidugi külastada kodulehte Motorhome.ee. Mina juba tegin nii, sestap tean soojalt soovitada.Rain Dapon
  • Väga meeldiv ja kiire teenindus! Aldo ja Malle olid koguaeg kättesaadavad ning abistasid telefoni teel igati, kui mingi probleem tekkis. Matkabuss ise oli mega! Soovitame naistega kindlasti üks mõnus retk matkabussiga ette võtta!Britta Aasamäe
  • Supertoredad inimesed ja meeldiv koostöö! Soovitan soojalt! 

    Anre Kuldja

ПОИСК АВТОДОМА

ПРОДАЖА

АРЕНДА

Array Array
СМОТРЕТЬ АВТОМОБИЛИ НА ПРОДАЖУ

Вот выбор автодомов, доступных на сайте.

Автодом в лизинг

ЧАСЫ РАБОТЫ

Представительство: 
ПНД – ПТН 10.00 – 18.00
    СБТ 10.00 – 15.00

Обслуживание:
ПНД – ПТН 09.00 – 17.00

Гарантия

Back to top