fbpx

CAMPERVANS FOR SALE

CAMPERVANS FOR SALE

MOTORHOME.ee is the leading company selling campervans in Estonia, being the official importer of campervans of Europe’s leading motor caravans manufacturers belonging to Trigano GroupMOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM, German premium-class luxurious FRANKIA and a Swedish premium-class KABE.

CAMPERVANS FOR RENT

MOTORHOME.ee offers a great variety of new and high-quality motorhomes for rent. You will find a suitable motorhome for you from our selection of 4- to 7-seater campervans belonging to various comfort classes (Family, Comfort, Comfort +, Lux).

Carefree journey

We prioritize our client’s contentment. We guarantee a safe and careless journey by professionally taking care of all the motor caravans.

Largest selection in Estonia

Always the largest selection of new and almost-new campervans on-site for sale. We offer a big selection of motorhomes, modern design, high quality and innovative solutions.

Guarantee

All the vehicles for rent and sale by MOTORHOME.ee have a valid manufacturer’s warranty. Clients can always come to us with their problems – we’re sure to find a fast solution to any problem.

Reliability and experience

Our more than 500 content clients trust and recommend us.

Accuracy and professionality

Our work ethics include being fast, following the agreed deadlines and professional service. Client’s interests are always the number one for us.

Best price

MOTORHOME.ee is the leading motorhome’s seller in Estonia. Thanks to big sales we are able to offer a great price for all of our vehicles.

WHY TO CHOOSE MOTORHOME.EE 

MOTORHOME.ee is selling and renting modern, comfortable and new recreational vehicles aka campervans. We highly appreciate exclusive design and wellness and we believe that a vacation has to create beautiful memories and give great emotions. Luxurious and comfortable surroundings, that MOBILVETTA, McLOUIS,  ROLLER TEAM, FRANKIA and KABE campervans offer ,help with creating it. From the selection of our campervans you are sure to find a suitable for yourself to either rent or even own.

Renting a campervan offers you limitless possibilities for travelling wherever and whenever you wish. Modern motorhomes are thermally insulated and equipped with a high-level heating system which means you can even go for a winter ski vacation. They also include all the amenities from huge fridges to big bathrooms. Make a reservation for renting a campervan or, in case of raised questions, contact us!

WATCH VIDEO

LATEST FROM OUR BLOG 

Accelerista kogemuslugu: Reisil kodust lahkumata – matkaautoga Eestit avastamas.

Accelerista on sõltumatu auto- ja tehnikaportaal, mille ajakirjanik Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga nädalavahetuse väljasõidul ning jagas oma reisimise kogemust MOTORHOME.ee matkaautoga.

Matkaauto võib olla vahva ja mugav alternatiiv traditsioonilistele reisimisvõimalustele, mis pakuvad reisimisel suuremat vabadust ja paindlikkust. Vladimir Niinimäki jagab oma kogemust matkaautoga reisimisel, kus matkaauto annab võimaluse kontrollida reisi tempot ja leida ööbimiskohti. See annab võimaluse reisida ilma kiirustamata ning parkida igale poole, mis pakub parimat vaadet. Matkaauto võib pakkuda vaikust ja eraldatust, kus saate nautida looduse ilu ilma teisteta. Kuigi matkaauto võib tunduda kulukas investeeringuna, on see odavam kui mõned korterid ja võib pakkuda uut ja erinevat elustiili reisimiseks.

Kui soovite lugeda artiklit Vladimir Niinimäki kogemusest meie matkaautoga, siis leiate selle siit → www.accelerista.com

Read more

Tartu Motoshow 2022

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow toimus 09.-11.09.2022. Meil on suur rõõm, et kohal oli tõeliselt palju matkaauto huvilisi – päevad olid täis tihedalt suhtlemist matkaauto huvilistega. Vaata galeriid Tartu Motoshow FB ja Motorhome.ee FB lehtedelt!

Esitlesime matkaauto uusimate mudelite valikut tootjatelt: ✅ FRANKIA ✅ KABE ✅ MOBILVETTA ✅ McLOUIS ✅ ROLLER TEAM

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Matkaauto ostmiseks teeme koostööd kõikide suuremate pankadega ning liisimiseks leiame kindlasti parima lahenduse. Parima valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT.

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. “Kõik hinnas” varustuspakett teeb Su elu väga mugavaks! Valikus […]

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel. Ning milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Tänapäeval on palju inimesi, kes elavad nii-öelda moodsa nomaadi elu – töö toimub üle veebi ning kontoris istuma ei pea. Veel enam, isegi ühes kindlas kohas ei pea elama. Matkaautos elades võib igal hommikul ärgata uues kohas. Suur osa inimestest kasutab matkaautot aga ikkagi vaba aja sisustamiseks. Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama. Meeldiv puhkus ratastel ootab!

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Koostöös Coop Panga liisinguga leiame liisimiseks kindlasti parima lahenduse. Väga hea  valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT. 

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida […]

“Kuidas matkabussis oli?”

Ma sain sel korral aasta vanemaks hoopis teist moodi.

Ei olnud seda päev otsa kestnud õnnitluste laikimist, kes mu seinale kiiruga „Õnne!“ kirjutasid ja ootusi, et see päev oleks lihtsalt selline lebo päev, kus kõik mind teenindama peavad. Kogu selle hulluse keerises, mis maailmas siin viimased paar aastat olnud, tahtsin ma välja. Lihtsalt kodust ära ja mitu aastat tagasi suhtlesime me motorhome.ee meeskonnaga ja tegime lõpuks otsuse, et võtame neilt ühe matkaauto ja teeme koostöö korras ühe mõnusa perepuhkuse. Lihtsalt eemale kõigest. Kusagile, kus olemegi ainult meie pere.

Võiks sellest eelmisest lausest järeldada, et see otsustamine käiski nii nipsust. Ei. Ma olin valmis üldse selle käigu ühel hetkel üles ütlema, sest lastel õnnestus siin kõigil järjest haigeks jääda ning ma haarasin igast õlekõrrest, et seda perereisi mitte teha. Ma olingi oma peas tegelikult juba […]

KLIENDID ON KIRJUTANUD

  • Motorhome’i Malle ja Aldo on oma uhiuued, moodsad ning kõigi mugavustega matkaautod varustanud nii, et kogu reisiseltskond end igas olukorras muretult tunda saaks. Hea võimalus avastada pere või sõprade seltsis kodu Eestit, kuid kindlalt ülimõnus ratastel elamine ka väljamaal trippimiseks. Vaja vaid pealehakkamist, kehtivat B-kategooria juhiluba ja muidugi külastada kodulehte Motorhome.ee. Mina juba tegin nii, sestap tean soojalt soovitada.Rain Dapon
  • Väga meeldiv ja kiire teenindus! Aldo ja Malle olid koguaeg kättesaadavad ning abistasid telefoni teel igati, kui mingi probleem tekkis. Matkabuss ise oli mega! Soovitame naistega kindlasti üks mõnus retk matkabussiga ette võtta!Britta Aasamäe
  • Supertoredad inimesed ja meeldiv koostöö! Soovitan soojalt! 

    Anre Kuldja

SEARCH FOR MOTORHOMES

SALE

RENT

Array Array
SEE OUR CARS FOR SALE

Here is a selection of motorhomes available on site.

Financing

Opening times

Head office: 
M – F 10.00 – 18.00
      S 10.00 – 15.00

Service:
M – F 09.00 – 17.00

Guarantee

Back to top