fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Tartu Motoshow 2022

Esitlesime uusimaid matkaautode mudeleid ja tutvustasime rendivõimalusi

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow toimus 09.-11.09.2022. Meil on suur rõõm, et kohal oli tõeliselt palju matkaauto huvilisi – päevad olid täis tihedalt suhtlemist matkaauto huvilistega. Vaata galeriid Tartu Motoshow FB ja Motorhome.ee FB lehtedelt!

Esitlesime matkaauto uusimate mudelite valikut tootjatelt:
✅ FRANKIA
✅ KABE
✅ MOBILVETTA
✅ McLOUIS
✅ ROLLER TEAM

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Matkaauto ostmiseks teeme koostööd kõikide suuremate pankadega ning liisimiseks leiame kindlasti parima lahenduse. Parima valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT.

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. “Kõik hinnas” varustuspakett teeb Su elu väga mugavaks! Valikus on praegusel hetkel ligi paarkümmend uut matkaautot, kus kohti on 4 või 5 või kuni 7 inimese jaoks. Kõik matkaautod on alati uued, laitmatult puhtad ja hoolitsetud ning väga hea ja mugava varustusega. Nii ei ole sul probleemi leida matkaautode seast just enda vajadusi silmas pidades sobivaim rendisõiduk – kas täisintegreeritud, poolintegreeritud või alkooven-tüüpi.

Üllatuseks messi viimasel päeval loosisime kõigi loosikupongi täitjate vahel välja 3 päevase matkaauto rendi. Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022 loosiauhinna võitja on Raivo P.! Palju õnne MOTORHOME.ee tiimi poolt!

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow  on tähtsal kohal meie plaanides ka 2023 hooajal!

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022 Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022 Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022 Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow 2022

 

 

Back to top