fbpx

McLOUIS

Valides oma matkakodu McLouisi matkaautode seast, leiad ennast kõrgekvaliteedilise Itaalia disaini keskelt! Need matkaautod kombineerivad endas unikaalse väljanägemise koos funktsionaalsuse ning kaasaegse tehnoloogiaga ning kõike seda parima hinnaga! McLouisi matkaautod on Euroopas laialt levinud ning nii mitmeski riigis enimmüüdud matkaauto mark.

Miks valida just McLOUIS matkaauto?

♥ DISAIN ja KVALITEET– Innovaatiline Itaalia disain ning kõrge kvaliteet  konkurentsivõimeliseima hinnaga Eesti turul.

♥ TÄIUSLIK VARUSTUS – Eesti oludesse ideaalselt sobiv põhi- ja lisavarustus. Puudub vajadus suure hulga lisavarustuse eraldi hankimiseks.

♥  FUNKTSIONAALSED ja LÄBIMÕELDUD SISELAHENDUSED – tagaosa voodi manuaalselt üles-alla liigutatav tagamaks nii voodi kui tagagaraazi optimaalse kasutuse (keskvoodi ning risti voodiga mudelitel). Elamuosa uks putukavõrguga. Poolintegreeritud mudelitel elamuosa voodi elektriliselt allalastav. Kabiini kohal suur panoraamkatuseluuk (poolintegreeritud mudelitel).

♥ OPTIMEERITUD KAAL – kaasaegsete, kergete materjalide kasutus tagab võimalikult kerge tühikaalu – rohkem kandevõimet kaasavõetava tarbeks.

♥ VÄGA KÕRGE JÄRELTURUVÄÄRTUS – tänu kaasaegsele disainile, tipptasemel tehnoloogiale ning kvaliteetsetele materjalidele on McLouis matkaauto järelturuväärtus alati üle turu keskmise.

♥ 100% ILMASTIKUKINDEL – välisseinad, põrand ning lagi on valmistatud vastupidavast, ilmastikukindlast klaasplastist, soojustusmaterjalidena kasutatakse kaasaegset vetthülgavat Styrofoami (teisiti nimetades Extruded Polystyrene ehk XPS), kandvas karkassis kasutusel vaid komposiitmaterjalidest detailid (100% puiduvaba konstruktsioon tagab selle pika eluea ning vastupidavuse ilmastikuoludele).

♥ MATKAAUTO PÕHJA-EUROOPA TALVEDESSE – soojustusmaterjalidena kasutatav Styrofoami paksus seintes on 33 mm, põrandas lausa 54 mm, mis tagab väga hea soojapidavuse ka karmimate külmadega. Kaasaegsed, kvaliteetsed õhk- või vedelkütteseadmed tagavad mõnusa äraolemise iga ilmaga. Samuti asuvad matkaauto veesüsteemid soojustatud elamuosas, mistõttu pole vaja karta torustike külmumist. Matkaauto reoveepaak on soojustatud ning samuti elektrilise küttega.

McLouisi matkaautode seast leiad Sa omale alati õige kaaslase – madala profiiliga, alkooveni, täisintegreeritud või VAN tüüpi mudeli näol. Igaüks neist on täiuslikult sisustatud ning disainitud olema valmis alati, kui Sa tunned vajadust taaskord teele asuda.

MOTORHOME.ee on koostöös McLOUIS´iga väljatöötanud Eesti turu jaoks spetsiaalse erimudelite seeria – McLOUIS LIMITED EDITION. Nende erimudelitega toome Eesti matkaautohuvilisteni parima hinnaga ning loomulikult kogu vajaliku varustusega matkaauto.

McLOUIS MATKAAUTODE MUDELIVALIK

McLouis NEVIS

McLouis NEVIS mudeliseeria matkabusside näol on tegemist A-klassi, täisintegreeritud mudelitega, millistele kasutusmugavuse ning praktilisuse koha pealt on raske vastast leida. A-klassi täisintegreeritud mudelid on matkaautode lipulaevad, mis pakuvad nende kasutajatele 5* mugavusi kogu reisi vältel.

Väärikas disain, kaasaegsed tehnilised lahendused ning kvaliteetsete materjalide kasutus teevad NEVISEST McLouisi esindusmudeli, mis konkurentidega võrreldes on parima hinna ja kvaliteedi suhtega, pakkudes samal ajal suurepärast põhivarustuse taset. McLouis NEVIS mudelivalikust leiad sobiva sõltumata sellest, kui suur on Teie reisiseltskond – kohti leidub sõltuvalt mudelist kuni 6-le reisijale.

2023. aastal tutvustab McLouis kahte mudeliseeriat 200 ja 800. 800 seeria puhul on tegemist täiesti uue disainiga mudelitega. Tutvu lähemalt McLouisi kodulehel!

McLouis MC4

McLouis MC 4 mudeliseeria sümboliseerib kaasaegset ja mugavat ning seetõttu ka tänapäeval enimlevinud matkaautot – madala profiiliga või teisiti nimetades poolintegreeritud keretüübiga matkaautot. Nende mudelite eripära seisneb eelkõige kerekuju voolujoonelisemaks muutmises, mis omakorda aitab vähendada kütusekulu.

McLouis MC 4 mudelid on kaasaegsed, ruumikad ning nutikaid lahendusi pakkuvad. Nende ruumikus ning praktilisus on väärikaks konkurendiks A-klassi täisintegreeritud mudelitele. Kõik McLouis MC 4 mudelid on varustatud elektriliselt allalastava voodiga elamuosas, baasvarustuse tase on võrrelduna konkurentidega täiuslikum ning hõlmab endas juba kõike esmavajalikku.

2023. aastal tutvustab McLouis kahte mudeliseeriat – 200 ja 800. Kõigi mudeliseeriate puhul on tegemist täiesti uue sise- ja välisdisainiga mudelitega. Tutvu lähemalt McLouisi kodulehel!

McLouis GLAMYS

McLouis Glamys mudeliseeria puhul on tegemist alkooven tüüpi matkaautodega. Alkooven, teisisõnu ka cab-over või coachbuilt mudelite eripära seisneb nende juhikabiini kohale rajatud mahuka statsionaarse 2-kohalise voodi olemasolus.

Kuna alkooven tüüpi mudelite puhul on maksimaalne reisija- ning magamiskohtade arv kuni 7, on see mudeliseeria eriliselt eelistatud lastega perede ning suuremat seltskonda armastavate automatkajate seas.

2023. aasta McLouis 200 seeria puhul on tegemist täiesti uue disainiga mudelitega. Tutvu lähemalt McLouisi kodulehel!

McLouis MENFYS VAN

McLouis MENFYS VAN mudeliseeria puhul on tegemist FIAT DUCATO kaubikusse integreeritud kompaktse ning mugava matkaautoga. Olles oma mõõtmetelt traditsioonilisest matkaautost väiksem, pakub VAN-tüüpi matkaauto laiemaid võimalusi pääsemaks ligi ka sellistesse looduskaunitesse kohtadesse kuhu tavalise matkaautoga ehk alati ei mahu.

McLouis MENFYS VAN mudelid on varustatud kõige kaasaegsema tehnoloogiaga ning pakuvad eriti nutikaid ning ruumisäästvaid lahendusi..

Tutvu lähemalt McLouisi kodulehel!

Back to top