MATKAAUTODE MÜÜK

Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja MOBILVETTA on matkaautosid ehitanud juba üle 40 aasta, olles pikaajalise kogemuse rakendanud nii tootmises kui disainis, pakkudes uudseid ning teednäitavaid disainilahendusi käsikäes tippkvaliteediga. Just MOBILVETTA poolt võeti kasutusele uus tootefilosoofia – kontseptsioon on vabaajasõiduk, mitte ainult kui hästi varustatud toode, vaid kui tõeline “reisikodu”. 

Kaasaegsed tootmisprotsessid koos kvaliteedikontrollisüsteemidega on viinud Mobilvetta vabaajasõidukite tootjate hulgas kindlalt tööstusharu liidrite hulka. MOBILVETTA mudelivalikus on esindatud kõik enamlevinud mudelid – alkoovenid ehk coach-built mudelid, madala profiiliga ehk poolintegreeritud mudelid ning loomulikult tõeliselt esinduslikud ning luksuslikud täisintegreeritud A-klassi mudelid.

MOBILVETTA mudelite hinnatase on samasse klassi kuuluvate konkurentidega soodne – selle võimaluse loob tihe koostöövõrgustik tänu kuulumisele SEA ning TRIGANO gruppi. Samuti on MOBILVETTA matkaautode varustustase konkurentidega võrreldes parem – väga suur hulk vajaminevat on sõidukitele paigaldatud juba põhivarustusena.

 

Loodud 1999. aastal ning olles matkaautode maailmas suhteliselt noor kaubamärk, on McLouis tõusnud turuliidrite hulka just täna hästi kombineeritud meeldivale Itaalia disainile, innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele käsikäes suurepärase funktsionaalsuse, kvaliteedi ning töökindlusega.

Igal aastal toodetakse Itaalias, Toskaana piirkonnas asuvas tehases rohkem, kui 4000 McLouisi matkaautot, mis annab tunnistust sellest, et McLouis matkaautod on Euroopa turul kõrgelt hinnatud. Kaasaegsed kõrgekvaliteedilised keredetailid, soojustusmaterjalid, küttesüsteemid ning suurepärane koostekvaliteet teevad McLouisi matkaautos vägagi sobiva matkakodu ka põhjamaisesse kliimasse – näiteks nii Rootsis kui Norras on McLouis matkaautod laialt levinud just aastaringselt aastaringselt autot kasutatavate matkasellide seas.

McLouis kuulub Euroopa suurimasse vabaajasõidukeid ja -kaupu tootvasse TRIGANO gruppi.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Asutatud 1960. aastal, on FRANKIA väga pikaajaliste traditsioonidega Saksamaa Ülem-Frankoonia piirkonnas, Marktschorgastis asuv ettevõte, kes on olnud teerajaja matkakodude rajamise valdkonnas juba üle 58 aasta. Elustiil, innovatsioon ning perfektne Saksa kvaliteet on FRANKIA igapäevatöö elementaarne osa.

FRANKIA mõtleb alati tulevikku vaadates: Nende pühendunud ning kõrgelt kvalifitseeritud töötajad panevad oma südame igasse FRANKIASSE, tegemaks Sinu puhkuse, Sinu FRANKIA matkakoduga veelgi enam lõõgastavamaks, nauditavamaks ning palju-palju mugavamaks. Pidev ideede genereerimine ning klientide ja koostööpartnerite soovide tähelepanelik kuulamine aitab FRANKIA meeskonnal olla konkurentidest alati sammukese ees nii innovaatiliste tehnoloogiate, nutikate ruumilahenduste, ülima mugavuse kui võrreldamatu kvaliteedi osas.

Võime julgelt väita, et FRANKIA matkaautod on tõeliselt parimad Premium-liner klassi matkaautode seast.

PS! Kas teadsid, et tänapäeva Premium-klassi matkaautodel laialdaselt kasutuses olev topeltpõranda lahendus on välja mõeldud justnimelt FRANKIA poolt?

ROLLER TEAM on dünaamiliselt arenev Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja, kes on endale nime teinud kogu Euroopas, olles laialt tuntud nii Saksamaal, Hollandis, UK-s, kui ka Põhjamaades – Rootsis, Norras.

ROLLER TEAM matkaautosid müüakse muideks ka Uus-Meremaal! Kuuludes Euroopa suurimasse matkaautode tootjaid ühendavasse TRIGANO GRUPPI, on ROLLER TEAM´i juhtivaks printsiibiks toota moodsaid, innovaatilisi ning vastupidavaid matkaautosid konkurentsivõimeliste hindadega.

Tuntud oma unikaalse stiili, personaalsuse ja kättesaadava hinna poolest, on ROLLER TEAM matkaautod muutumas järjest populaarsemaks kogu Euroopas. Ka Eestis on ROLLER TEAM matkaauto fännide seas hinnatud, olles 2018 aastal üks enimmüüdud matkaauto brändidest Eestis.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MOTORHOME.ee tegeleb vabaajasõidukite ehk matkaautode müügiga Eestis, olles S.E.A. Società Europea Autocaravan edasimüüja ning SEA gruppi kuuluvate matkasuvilate Mobilvetta  ning McLouis ametlik ainuesindaja Eestis. S.E.A. Società Europea Autocaravan on üks Euroopa juhtivaid matkaautode tootjaid omades selles vallas rohkem, kui 60-aastast kogemust. S.E.A. loodi aastal 2000, ühendades tuntud ning pikaajalise kogemusega, seni eraldiseisvatena töötanud kolm valdkonna juhtivat ettevõtet: Elnagh, McLouis ning Mobilvetta. Alates 2013 aasta jaanuarist kuulub S.E.A. TRIGANO ettevõtete gruppi.

Lisaks on MOTORHOME.ee samuti TRIGANO gruppi kuuluva ROLLER TEAM matkaautode esindaja Eestis. Trigano puhul on tegemist Prantsusmaa ettevõtete grupiga, kelle peamine fookus on vabaajasõidukite ning -kaupade tootmine ning müük.

Alates 2018. aasta Aprillikuust on MOTORHOME.ee Saksamaal toodetavate PREMIUM-KLASSI kuuluvate FRANKIA matkaautode maaletooja Eestis. FRANKIA puhul on tegemist üle 50 aastase ajaloo ning pikaajaliste kogemustega matkaautode tootjaga, kes oma kvaliteedilt ja uuenduslikelt tehnilistelt lahendustelt selgelt edestab konkurente samas klassis!

MOTORHOME.ee kaudu on võimalik tellida originaalvaruosi nii Mobilvetta, McLouisi kui Roller Team matkaautodele sõltumata nende vanusest.