MATKAAUTO RENT

MOTORHOME.ee matkaauto rent – pakume rendiks laias valikus uusi ja kvaliteetseid matkaautosid või matkabusse. Just meilt leiate endale sobiva autoelamu 4- kuni 7-kohaliste matkaautode valikust! Matkaauto rent pakub Sulle piiramatud võimalused reisimaks millal vaid soovid ning kuhu soovid. Kaasaegne matkabuss on soojustatud, varustatud tasemel küttesüsteemidega ning seda on võimalik kasutada ka talviseks suusapuhkuseks. Samuti on matkaauto varustuses olemas kõik mugavused alates suuremahulisest külmikust kuni ruumika WC ja duššini. Tänapäevane autoelamu on varustatud võimsa, ökonoomse ning keskkonnasäästliku (EURO 6D) diiselmootoriga, mille kütusekulu jääb vahemikku 9-11 liitrit/100km-le. Tee päring ning reserveeri matkabussi rent MOTORHOME.ee kodulehel valides endale sobiva matkaauto laiast valikust või võta meiega küsimuste tekkimisel ühendust!

MATKAAUTO RENT

* Kampaanias osalevad kõik ajavahemikul 24.03. kuni 15.06.2020. matkaauto kasutajad. Selgituseks, vastavalt kampaania reeglitele loetakse kasutajateks kõiki rentnikke, kelle matkaauto kasutuse ajavahemik langeb nimetatud perioodile (sh osaliselt). Loosimine toimub 15.06.2020.a. ning selle tulemustest teavitatakse kõiki osalejaid e-kirja teel, samuti jagame sellekohast infot ka MOTORHOME.ee Facebooki lehel.

Lux

Tegemist on luksusliku täisintegreeritud matkakoduga, mis vastab ka kõige nõudlikuma autoreisija ootustele.

Comfort plus +

Tegemist on ruumika ja eksta mugavusvarustusega poolintegreeritud matkaautod mudeliga.

Comfort

Tegemist on väga mugava poolintegreeritud matkaauto mudeliga mis mahutab sõitma ja magama 5 inimest.

Family 

Tegemist on kaasaegse ja ruumika matkaautoga, mis rahuldab ka suurema seltskonna vajadusi, pakkudes reisijakohti kuni 7-le inimesele.

Back to top