fbpx

ROLLER TEAM

MIKS ROLLER TEAM?

ROLLER TEAM on dünaamiliselt arenev Itaalia kvaliteetmatkaautode tootja, kes on endale nime teinud kogu Euroopas, olles laialt tuntud nii Saksamaal, Hollandis, UK-s, kui ka Põhjamaades – Rootsis, Norras. ROLLER TEAM matkaautosid müüakse muideks ka Uus-Meremaal! Kuuludes Euroopa suurimasse matkaautode tootjaid ühendavasse TRIGANO GRUPPI, on ROLLER TEAM´i juhtivaks printsiibiks toota moodsaid, innovaatilisi ning vastupidavaid matkaautosid konkurentsivõimeliste hindadega. Tuntud oma unikaalse stiili, personaalsuse ja kättesaadava hinna poolest, on ROLLER TEAM matkaautod muutumas järjest populaarsemaks kogu Euroopas. Ka Eestis on ROLLER TEAM matkaauto fännide seas hinnatud, olles 2018 aastal üks enimmüüdud matkaauto brändidest Eestis.

ROLLER TEAM KRONOS.

Ära kunagi lõpeta unistamist… nüüd on see võimalik!

Parima hinna-kvaliteedi-varustuse tasemega matkaautode seeria turul pakutavatest! Kõigil ROLLER TEAM matkaautode mudelitel on näiteks päikesepaneelid ning tahavaatekaamera põhivarustuses.

Tööstusharu laieim mudelivalik kokku üle 30 eri mudeliga – alkoovenid, poolintegreeritud ja isegi täisintegreeritud mudelid.

Võimalus valida kas FORD Transit või FIAT Ducato Camper alusauto vahel!

ROLLER TEAM ZEFIRO PLUS

Ideaalne kvaliteedi ja hinna suhe! Väga hea põhivarustus! Kaasaegne skandinaavialik disain!

Põhivarustuses päikesepaneelid katusel, kahe läätsega tahavaatekaamera, 7″ ekraaniga multimeediakeskus, lisakõlarid tagumises magamistoas, panipaigad põrandas ja sõiduki küljel jpm. Kõrge järelturuväärtus tagatud ka tulevikus!

Võimalik leida sobiv mudel lausa 26 eri mudeli hulgast!

4- kuni 7-kohalised matkaautod – alkoovenid, poolintegreeritud, täisintegreeritud mudelid.

UUS! ROLLER TEAM GRANDUCA

.

Tunned end nii matkaautos sees kui teel olles nagu kodus!

UUS GRANDUCA on loodud kõige nõudlikule matkaauto-huvilisele, kes armastab disaini, funktsionaalsust ja turvalisust koos kõige uuenduslikumate tehniliste lahendustega. Täisulatuses topeltpõhi loob võimaluse leida ruumi lisapanipaikade jaoks, samuti asuvad kõik auto tehnilised süsteemid ja veepaagid kahe põranda vahel, tagades kaitstuse nii külma kliima eest kui ka ideaalse ligipääsu vajalikele seadmetele.

Kütkestav Itaalia disain ja kaasaegsete ning kvaliteetsete materjalide kasutus loovad just uuest GRANDUCA´st Sinu reisikodu aastateks!

ROLLER TEAM LIVINGSTONE VAN

Loodud ja toodetud oma ala proffide poolt. Proffide, kelle ainukeseks tööks on VAN-ide loomine!

Optimeeritud siseruumi kasutus: luuk põrandas, panipaigad, üles-tõstetavad või eemaldatavad voodid, kapid, sahtlid jne.

Ideaalne soojapidavus: kogu VAN-i kere on soojustatud esmaklassiliste soojustusmaterjalidega, kasutatud tehnoloogiad on võimaldanud saada VAN-idele kõrgetasemelise “LEVEL 3” soojusisolatsiooni sertifikaadi.

ROLLER TEAM LIVINGSTONE VAN mudelivalikus on kokku 6 erinevat siselahendust. 

Back to top