fbpx

Matkaautode rent

Matkaautode rent – miks ja kellele?

 

Soovid piire seadmata mugavalt reisida seal kus hing ihkab, kuid telgis lageda taeva all ööbimine pole sinu jaoks? Soovid avastada uusi paiku nii Eestis kui kogu Euroopas? Soovid mugavust ja luksuslikkust ning sõltumatust heitlikest ilmaoludest? Soovid nautida kõike, millega oled harjunud kodus, hotellis või suvilas ning samaaegselt avastada maailma?

Matkaautode rent loob sulle selleks kõik võimalused!

Rendi uus, kaasaegne ja täisvarustuses matkasuvila MOTORHOME.ee-st! Meie kvaliteetsed ja uued matkabussid pakuvad Sulle maailma avastamiseks ainulaadse võimaluse. MOTORHOME.ee matkaautosid on võimalik rentida ka `Kõik Hinnas` varustuspaketiga, mis tähendab, et sul ei ole reisile minnes vaja kaasa võtta midagi muud, kui oma riided, isiklikud asjad ning toiduained. `Kõik Hinnas` varustuspaketiga ei pea sa raiskama oma puhkuse ühte päeva asjade pakkimiseks ja teist päeva asjade lahtipakkimiseks. Ära muretse selle pärast, kas kõik vajalik sai ikka reisile kaasa võetud. Ära vaeva ennast sellega, et peale reisilt tulekut on vaja tegeleda asjade lahtipakkimisele. Selletõttu sa võidad oma puhkusest 2 päeva. `Kõik Hinnas` varustuspaketiga saad tutvuda siin.

Lihtne ja võimalusi pakkuv

 

Matkasuvilaga reisimine on mugav, paindlik ning huvitav. See annab Sulle tõelise vabaduse – vabaduse planeerida oma reisikava, reisi pikkust, peatuspaiku. Iga reisipäev kätkeb endas uut elamust ning vaid Sina ise otsustad kus sa järgmisel hommikul ärkad. Matkaautoga reisides näed ja koged sa oma reisi jooksul oluliselt rohkem – teed peatusi kus ja millal soovid, olgu see siis kohvipausiks maalilise vaatega mäenõlval või supluseks mõnes ilusas rannas. Matkaautoga sõitmine on väga lihtne ning seetõttu ei vaja matkabussiga sõitmine ka eraldi juhiloa kategooriat, vajalik on B-kategooria juhiloa olemasolu. Tule ja rendi matkabuss ning sõida sõprade või perega elamusi otsima juba kohe! Matkabussi rent on lihtne!

Ööbimine matkaautos

 

Matkaauto rentides, ei pea sa reisil olles kunagi muretsema sellepärast kus ööbida ja sul ei tule kohalejõudes pettuda hotelli valikus, mis piltidel tundus palju ilusam ja parem kui tegelikkuses. Sõltumatus lennugraafikust või lennuhirmu omades lubab sul muretult keskenduda oma reisi nautimisele. Puhkad täpselt seal kus soovid ning mugav suvila on sinuga alati kaasas. Matkasuvilaga reisimine on sobiv peredele, paaridele ja sõpradega reisijatele! Vali endale meie mudelivalikust sobiv matkasuvila ning Sinu mälestusterohke puhkus võib alata!

Kõik mugavused

 

MOTORHOME.ee matkabussid on uued, kaasaegsed ning kõigi mugavustega. Matkaautodes on köök, mille varustuses on külmik koos sügavkülmikuga, gaasipliit ning valamu. Lisaks leidub ohtralt mahukaid sahtleid ning kappe nii köögitarvete kui toiduainete mugavaks ärapaigutamiseks. Seetõttu on matkasuvilas söögitegemine praktiliselt sama mugav kui Sinu koduses köögis. Samuti on kõikides matkabussides WC ning dušširuum tagamaks Sulle võimaluse sõltumata asukohast mitte kulutada aega vajalikeks peatusteks. Jahedamate ilmade puhul saad sisse lülitada Truma Combi gaasiküttesüsteemi, mis tagab mugava äraolemise ja sooja vee olemasolu ka talviste ilmadega, näiteks Põhjamaades suusatamas käies. Kõigis meie poolt renditavates matkaautodes on paigaldatud TV (enamikes autodes koos DVD-mängijaga) ning HDMI/USB ühendustega. Ööbimiseks matkabussis on sõltuvalt konkreetsest mudelist ette nähtud kuni 7 ruumikat magamiskohta.

MOTORHOME.ee matkasuvilate puhul on tegemist uute ja kvaliteetsete sõidukitega, mistõttu pole põhjust muretseda kuhugi teelejäämise pärast. Samuti toimib kõigil matkabussidel 24 h kättesaadav üle-Euroopaline autoabi teenus.

Uute matkabusside kütusekulu (diisel) jääb 8,5 ja 11 liitri vahele 100/km kohta, mis sõltub valitud sõidukiirusest.

Tutvu MOTORHOME.ee matkaautode valikuga, renditingimustega ning küsi pakkumist oma meeldejääva reisi teostamiseks!

Back to top