fbpx

´Kõik Hinnas´ varustuspakett

MOTORHOME.ee matkabusse on võimalik rentida mugava KÕIK HINNAS varustuspaketiga, mis tähendab, et reisile minnes ei ole vaja kaasa võtta midagi muud, kui oma riided, isiklikud asjad ning vajalikud toiduained. „Kõik hinnas“ varustuspaketiga ei pea raiskama oma puhkusest ühte päeva asjade pakkimiseks ja teist päeva reisilt naastes asjade lahtipakkimiseks. Kõik vajalik mõnusaks puhkuseks on matkaautos Teie jaoks kenasti olemas.

KÕIK HINNAS PAKETI MAKSUMUS: 15 EUR/päev (auto kohta), min 100 EUR

Navigatsiooniseade

Navigatsiooniseade Garmin Camper koos kogu Euroopa kaartidega. Lisaks naviseadmes kogu info kämpingute ning matkasuvila peatuspaikade kohta.

Ohutuspakett

Ohutuspakett ning apteek – lisaks tavapäraselt nõutud auto ohutuspaketile on olemas vajalikud esmaabivahendid, ohukolmnurk, autoapteek jne.

Gaasiballoon

Gaasiballoon (11 kg) matkaauto sooja vee ning küttega varustamiseks. Samuti saab gaasiballooni mugavalt kasutada gaasigrilli soojendamiseks.

Markiis matkaauto küljel

Mõnusat kaitset nii kõrvetava päikese kui vihmasabina eest pakub sõiduki küljele paigaldatud kvaliteetne manuaalselt avatav markiis. Ava varikatus ning tekita endale “elutuba” loodusesse!

Jalgrattahoidja

Jalgrattahoidja kuni 3-le rattale – saad mugavalt reisile kaasa võtta oma jalgrattad ning avastada lähedalasuvaid vaatamisväärsusi või hoopis harrastada sportlikku eluviisi kaunis looduses.

TV koos DVD-mängijaga

Televiisoril HDMI ning USB ühendused. Installeeritud antenn võimaldab vaadata vabalevi kanaleid kogu Euroopas. Lisaks valik DVD-filme – kogumik nii kõige väiksematele kui ka täiskasvanutele.

Välimööbel

Kokkupandav  laud ning toolid vastavalt matkabussi istekohtade arvule tagamaks mugava äraolemise kogu reisiseltskonnale. Lisaks markiisialune vaip, millega saad muuta olemise veelgi mugavamaks.

Gaasigrill koos grillitarvetega

Ära muretse selle pärast kas mõnusaks barbequeks vajalikud vahendid on kaasas! Kompaktne ja kvaliteetne gaasigrill koos vajalike tarvikutega muudavad grillimise mugavaks.

Köögitarvete komplekt

Potid, pannid, kausid, veekeedukann, noad, avajad, lõikelaud jne. Kõik, mis on vajalik ka kõige keerulisema roa valmistamiseks, on matkaautos olemas – kokka muretult!

Lauanõude komplekt

Taldrikud, kausid, tassid, pokaalid, klaasid, noad, kahvlid ja lusikad kõigile matkabussis reisijatele.

Maitseainete komplekt

Sool, pipar ja suhkur on juba matkaautos olemas. Puudub vajadus kõike meeles pidada!

Voodiriiete komplektid

Kõik vajalik (padjad-tekid, voodipesu) magusa une tagamiseks on matkabussis Teid ootamas..

Rätikud

Suured ning väikesed käterätid vastavalt matkaauto kohtade arvule, jalarätik dušširuumi ning loomulikult köögikäterätikud.

Hügieenitarbed

Ära muretse kas WC-paber, seep, šampoon ning duššigeel said kaasa! Esmasteks vajadusteks on matkaautos olema kõik vajalik.

Majapidamistarbed

Nõudepesuvahend, puhastusvahendid, lapid, ämber, pikendusjuhe, veevoolik ja kõik muu, mille järele võib automatkal olles vajadus tekkida.

LISAKS TELLITAV VARUSTUS ja TEENUSED

ELEKTRITÕUKERATTAD

Lihtsusta jalavaeva ning rendi koos matkaautoga kaasa elektritõukerattad!

HIND: al. 10 EUR/päev
ELEKTRITÕUKS

JALGRATTAD

Rendi koos matkaautoga reisile kaasa jalgrattad ning naudi loodust!

HIND: al. 7 EUR/päev
Maastikujalgratas-meestele-18-M-FIT-26-must1-750x750-1

LEMMIKLOOM

Ei taha lemmiklooma puhkuse ajaks koju jätta? Loomulikult – võta kaasa, üheskoos on veel toredam! NB! Lubatud vaid teatud autodes!

HIND: 7 EUR / päev (min 70 EUR)
IMG_2742_2

ELEKTRIGENERAATOR

Planeerid veeta matkaautoga pikemalt aega looduses ega taha sõltuda välise elektritoite olemasolust! Rendi lisaks käepärane elektrigeneraator ning 230 V toide on sul olemas igal pool.

HIND: 25 EUR/päev
genekas

LÕPUKORISTUS

Matkaauto tagastatakse üldjuhul peale rendiperioodi põhjalikult koristatuna. Sul pole selleks aega või võimalust? Telli lõpukoristus meilt ning ära raiska oma puhkuse viimaseid tunde koristamisele!

HIND: 100 EUR
Majapidamistarbed

WC-KASSETI JA HALLVEEPAAGI TÜHJENDUS

Kui soovid, saame sinu eest koos lõpukoristusega tühjendada ning puhastada ka matkaauto WC-kasseti ja tühjendada hallveepaagi.

HIND: 40 EUR
thetford
Back to top