fbpx

MIKS RENTIDA MATKAAUTOT MOTORHOME.ee-st

Rentides matkaauto MOTORHOME.ee-st teed ainuõige valiku. Pakume rendiks laias valikus erinevaid matkaauto tüüpe ja mudeleid ning mis kõige tähtasam – KÕIK MEIE MATKAAUTOD ON ALATI UUED (maksimaalne autode vanus kuni 2 aastat).  Nii ei ole sul probleemi leida pakutavate matkaautode seast just enda vajadusi silmas pidades sobivaim mudel. Tänu meie suurele rendiautode pargile ning enda teenindusele saame alati pakkuda kliendile 100% VÄLJUMISGARANTIID, mis tähendab, et klient ei pea muretsema selle pärast, kas ta ikka saab kindlasti kokkulepitud päeval oma pikalt ette planeeritud puhkusele sõita. Samuti eristab MOTORHOME.ee-d paljudest teistest rendiettevõtetest meie matkaautode väga hea varustustase.

LAIEM VALIK

MOTORHOME.ee matkaautosid rentides leiate eest parima valiku erinevate matkaauto mudelite, tüüpide ja hinnaklasside seas. Meie matkabusside rendipark sisaldab väga laia valikut erinevat tüüpi matkaautosid (täisintegreeritud, poolintegreeritud, alkooven-tüüpi) erineva magamiskohtade arvu ja lahendustega, panipaikade mahutavuse, varustuse taseme ning eri tüüpi käigukastiga (manuaal, automaat). Meie käepärase otsingumootori abil leiate kiirelt matkaauto, mis enim vastab teie vajadustele ja sobib ideaalselt teie reisiseltskonnale. MOTORHOME.ee-st leiate oma puhkusereisiks sobivaima matkabussi rent imiseks.

VAID UUED MATKAAUTOD

Rendime vaid kuni kahe aasta vanuseid matkaautosid. See tähendab, et pea alati, kui otsustate MOTORHOME.ee matkaauto rentimise kasuks, saate enda kasutusse väga kvaliteetse, uue ja puhta autoelamu ning ei pea kunagi muretsema sõiduki tehniliste probleemide pärast. Uued, suurepärases  seisukorras ja hästi varustatud matkabussid tagavad teile mugavaima puhkuse ja parimad reisielamused.

100% VÄLJUMISGARANTII

MOTORHOME.ee matkaauto rent tagab Teile 100%-lise väljumisgarantii. Tänu laiaulatuslikule matkaautode pargile saame alati paindlikult reageerida tehnilistele probleemidele, mis on ootamatult tekitatud sõiduki eelmise kasutaja poolt, või Teie poolt reserveeritud matkaauto ei jõua õigeaegselt eelmisest rendist tagasi. Sellistel juhtudel pakume Teile alati samaväärse matkaauto alternatiivi. Eraisikult või väiksemalt rendiettevõttelt matkaauto rentides ei saa te olla kunagi 100% kindel, et Teie reis õigeagselt toimuma saab.

LÄBIPAISTEV HINNAPOLIITIKA

MOTORHOME.ee matkaautode rent – rendihinnad sisaldavad sõiduki kasutusjärgse välipesu, hoolduse, õlide, liiklus- ja kaskokindlustuse (omavastutus 1000 EUR kindlustusjuhtumi kohta) maksumust, samuti kuulub rendihinna sisse ühe täis gaasiballooni, WC-keemia, veevooliku, elektriadapterite, TV, Raadio jms kasutamine.

TÄISVARUSTATUD MATKAAUTOD

MOTORHOME.ee kõik matkabussid on reeglina väga hea varustusega. Igas meie matkaautos on püsikiirushoidja, elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega peeglid, elektrilise ajamiga kabiiniosa aknad, konditsioneer või kliimaseade sõiduki kabiiniosas, juhi- ja kaassõitja turvapadjad, vajalikud adapterid ja kaablid matkaauto elektrivõrku ühendamiseks ning voolik/lehter veepaagi täitmiseks. Samuti on MOTORHOME.ee matkaautod kasutatavad ka talvekülmadega – seda võimaldab piisava võimsusega gaasikütteseade/soojaveeboiler ning isoleeritud ja köetav veesüsteem. Lisaks kuulub kõigi MOTORHOME.ee matkaautode varustusse ka sõiduki küljele paigaldatud markiis (avatav päikesevari), jalgrattahoidja, TV (DVD-mängijaga, USB, HDMI-liidestega), CD/USB/MP3 raadio, kahe gaasiballooni paigaldamise valmidus, WC-keemia jne.

MUGAV `KÕIK HINNAS´ PAKETT*

MOTORHOME.ee pakub võimalust rentida matkaauto koos ainulaadse ning aegasäästva KÕIK HINNAS* varustuspaketiga. Pakett sisaldab kõike vajalikku mugavaks puhkuseks matkaautos alates kvaliteetsest ja vastupidavast välimööblist, BBQ-komplektist (gaasigrill ja tarvikud) kuni kvaliteetsete voodipesude, käterätikute, lauanõude ja toiduvalmistamise vahenditeni välja. Ka GPS-navigatsiooniseadme ja igale maitsele sobivate koguperefilmidega DVD-de kaasavõtmise pärast ei pea sa muretsema. Need kõik asjad on juba Sinu puhkuse alguseks autosse paigutatud ning sul puudub vajadus kulutada lisaaega selleks, et enne puhkusele suundumist raisata aega kõige vajaliku kokkupakkumiseks. Võtad vaid oma isiklikud asjad ning toidukraami ja Sinu puhkus võibki koheselt alata.

*Lisatasu eest. Vaata lähemalt SIIN.

Back to top