fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Harjumaal ehitatakse matkaautodele ja haagiselamutele uut professionaalset müügi- ja teeninduskeskust

MOTORHOME.ee – MATKAAUTODE MÜÜK ja RENT ettevõte sai alguse veidi alla kümne aasta tagasi. Just siis oli ajajärk, kus meil endal oli vaja rentida matkaautot oma väikese poja esimesteks motokrossivõistlusteks, mis toimusid kuskil metsade vahel Kesk-Eestis… Kuid uue, sobiva ja mugava sõiduki leidmine osutus sel hetkel üllatavalt keeruliseks ülesandeks

Jõudsimegi matkaautode müügi ja renditeenuse pakkumise juurde just oma soovidest/vajadustest lähtuvalt – kui vajadus on meil endal, siis ilmselt on see vajadus ka kellelgil veel. Tegime põhjaliku turu-uuringu, leidsime oma esimesed koostööpartnerid ning juba peagi alustasime uute matkaautode maaletoomise ja matkaautode renditeenuse osutamisega. Esimesel hooajal tegime seda lausa oma imeväikeselt koduõuelt. Sealt edasi oleme aasta-aastalt pidevalt kasvanud ja arenenud, pakkudes Eesti turul omades klassides populaarseimateks saanud Euroopa juhtivate tootjate (MOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM, DETHLEFFS, FRANKIA, KABE) matkaautosid ning haagiselamuid, matkasõidukite lisavarustust ning loomulikult kõrgekvaliteedilist renditeenust. Kuni tänaseni oleme hakkama saanud tagasihoidlikel rendipindadel, samas oleme unistanud päris oma ja õigest matkaautode keskusest, kus oleks olemas absoluutselt kogu vajalik infrastruktuur kõrgetasemeliseks klientide teenindamiseks.

Nüüd on meil siiralt suur rõõm tõdeda, et oleme jõudnud uude pöördepunkti. Valmimas on Eesti esimene  professionaalne ja suurim matkaautode müügi- ja teeninduskeskus, mis avab oma uksed juba saabuval, 2024. aasta kevadel ning kus saab olema:

  • UUTE ja VÄHEKASUTATUD MATKAAUTODE MÜÜK
  • UUTE ja VÄHEKASUTATUD HAAGISELAMUTE MÜÜK
  • SUURIM UUTE MATKAAUTODE RENDITEENUSE KESKUS
  • MATKA- JA HAAGISELAMUTE REMONDI-, GARANTII- ja HOOLDUSKESKUS
  • VABAAJASÕIDUKITE LISAVARUSTUSE MÜÜK ja PAIGALDUS
  • VABAAJASÕIDUKITE TEHNILISTE SEADMETE HOOLDUS ja GARANTIITÖÖD
  • KÄSIPESULA, NII SUURTELE ja VÄIKESTELE SÕIDUKITELE
  • MATKAAUTODE ja HAAGISELAMUTE IGAPÄEVANE PUHASTUS – ja HOOLDUSTEENINDUS
  • MATKAVARUSTUSE ESINDUSKAUPLUS

 

Kuni 2023. aasta lõpuni jätkame veel oma tegevust tänastes müügiesinduse ruumides, Ranna tee 2, Tabasalus. Aga juba uue aasta algusest kolime oma uude, peatselt valmivasse suurde matkaautode keskusesse. MOTORHOME.ee uus kodu asub samuti Tabasalus, aadressil Nooruse 22 ning seda on väga lihtne leida – nimelt meie tänasest asukohast asub see vaid mõnesaja meetri kaugusel, Ranna tee teises otsas, täpselt Alexela automaattankla kõrval Ranna tee ja Harku tee ristmikul.

Olete meie juurde alati oodatud!

Back to top