fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

NAUDI EESTIMAA KEVADET TURVALISELT MATKAAUTOGA RÄNNATES

MOTORHOME.ee on lükanud käima suure kevadkampaania, mille käigus kõik ajavahemikul 24. märts kuni 15. juuni 2020.a. matkaauto rentinud osalevad suures loosimises, mille tulemusel üks õnnelik matkaauto kasutaja saab kogu rendiraha tagasi. Kasutage võimalust karantiiniperioodil viibida pere või lähedastega Eestimaa tärkavas looduses või miks mitte kasutada matkaautot ka kodukontorina Eestis ringi liikumiseks.

Kõik meie kevadkampaania käigus pakutavad matkaautod on uhiuued ja väga hea varustusega, mis võimaldab sõidukit kasutada iga ilmaga. Lisaks teostatakse peale iga matkaauto kasutust kõigile matkabussidele põhjalik desifintseerimine, samuti hoitakse matkaautosid 72 tundi “karantiinis” tagamaks järgmisele matkaauto kasutajale 100% turvaline ja viirusevaba sõiduk.

Varakevadised soodushinnad kehtivad kõigile uutele matkaautodele, lisaks pakume täiendavat 15%-list hinnasoodustust. Kasuta broneeringut tehes sooduskoodi “PUHKA EESTIS” ja võta lisaks soodsale rendihinnale ka MOTORHOME.ee mugav ja aegasäästev KÕIK HINNAS PAKETT (VAATA LÄHEMALT KLIKATES SIIA) tasuta kaasa!

Tutvu MOTORHOME.ee suurepärase matkabusside valikuga SIIN ja tee broneering endale sobivaks ajaks.

Back to top