SHOWROOM TABASALUS RANNA TEE 2

MATKAAUTODE MÜÜK

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MOTORHOME.ee tegeleb vabaajasõidukite ehk matkaautode müügiga Eestis, olles S.E.A. Società Europea Autocaravan edasimüüja ning SEA gruppi kuuluvate matkasuvilate Mobilvetta  ning McLouis ametlik ainuesindaja Eestis. S.E.A. Società Europea Autocaravan on üks Euroopa juhtivaid matkaautode tootjaid omades selles vallas rohkem, kui 60-aastast kogemust. S.E.A. loodi aastal 2000, ühendades tuntud ning pikaajalise kogemusega, seni eraldiseisvatena töötanud kolm valdkonna juhtivat ettevõtet: Elnagh, McLouis ning Mobilvetta. Alates 2013 aasta jaanuarist kuulub S.E.A. TRIGANO ettevõtete gruppi.

Lisaks on MOTORHOME.ee samuti TRIGANO gruppi kuuluva ROLLER TEAM matkaautode esindaja Eestis. Trigano puhul on tegemist Prantsusmaa ettevõtete grupiga, kelle peamine fookus on vabaajasõidukite ning -kaupade tootmine ning müük.

MOTORHOME.ee kaudu on võimalik tellida originaalvaruosi nii Mobilvetta, McLouisi kui Roller Team matkaautodele sõltumata nende vanusest.