fbpx

KABE

PÕHJAMAALASTELT PÕHJAMAALASTELE

KABE AB on Rootsi haagiselamute ja matkaautode tootja, mis alustas tegevust juba 1957. aastal. KABE peakontor, arendusosakond ja tootmine asub Rootsis (Tenhult, Småland), kus valmivad kõik haagissuvilate ja matkaautode mudelid. KABE AB on kontserni KABE Group AB (publ.) tütarettevõte.

KABE, kes alustas tootmisega juba üle 60 aasta tagasi, on oma arendustöös pannud suurima rõhu eelkõige põhjamaisesse kliimasse enim sobivate haagissuvilate ja matkaautode tootmisse. KABE on alati olnud teerajaja vabaajasõidukite turul, eelkõige panustades muuhulgas täiuslike kütte- ja ventilatsioonisüsteemide arengusse. Ainulaadne põrandaküttesüsteem, Vario Vent patenteeritud ventilatsioonilahendus – need on vaid ühed vähestest detailidest, mida Te ei leia ühestki teisest vabaajasõdiukist.

Kvalifitseeritud töötajate ning tehnikute abiga ehitab KABE igal aastal kuni 850 vabaajasõidukit ca 12 000 ruutmeetri suuruses  Smålandis asuvas tehases. Sõidukite tootmismahtu ei suurendata teadlikult – kvaliteet peab igal KABE sõidukil olema esmaklassiline. Kvaliteet ning selle tagamine on KABE mõttelaad – 100%-line kvaliteedikontroll viiakse läbi igale valmistatud sõidukile, kus erilise tähelepanu all on soojusisolatsioon, ventilatsioon, küttesüsteem, aknad, mööbli ehitus.

Kõik KABE haagiselamud ja matkaautod valmistatakse Rootsis.

KABE MATKAAUTOD JA HAAGISELAMUD

Vastamaks erinevatele vajadustele ja soovidele oleme jaganud KABE haagiselamud kolme kategooriasse (ESTATE, ROYAL, IMPERIAL), et tulla vastu klientide erinevatele soovidele. Sõltumata sellest, kas vajad väiksemamõõtmelist või suuremat haagiselamut, saad sa alati olla kindel selles, et kõigis KABE haagiselamutes saad nautida aastaringset mugavat äraolemist, kõrget kvaliteeti, turvalisust ning nutikaid ja ainulaadseid lahendusi. KABE jaoks on alati oluline kasutaja mugavus, turvalisus ning kõrge kvaliteet.

KABE ESTATE HAAGISELAMUD

KABE ESTATE haagiselamute standarvarustuse nimekiri on ehk veidi tagasihoidlikum ning kasutatavad materjalid lihtsamad, kuid vaatamata sellele leiad sa selles kõik vajaliku ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

KABE ROYAL HAAGISELAMUD

KABE ROYAL seerias on kuninglik luksus on standardvarustuses. Haagiselamu kliendile, kes tahavad olla absoluutses esirinnas kaasaegse tehnoloogia ning esmaklassiliste materjalide kasutuses ja keda ei rahulda midagi muud kui parim. Muu hulgas on KABE SMART-D intelligentne juhtsüsteem nüüd kõigis KABE ROYAL haagiselamutes standardvarustuses.

KABE IMPERIAL HAAGISELAMUD

KUI AINULT ABSOLUUTNE TIPP ON SULLE PIISAVALT HEA

KABE IMPERIAL seeria haagiselamud on absoluutne tipp Premium-klassi haagiselamute seas. KABE IMPERIALI luksus on juba nähtav välimine pind, mis on sile ja kõrge-Gloss ja viimistletud kolmemõõtmelise kaunistused.

KABE TRAVEL MASTER MATKAAUTOD

KABE TRAVEL MASTER poolintegreeritud ning cross-over tüüpi matkaautod.

KABE ROYAL MATKAAUTOD

KABE ROYAL poolintegreeritud, cross-over ja täisintegreeritud matkaautod. Ehitatud kvaliteetsele FIAT AL-KO alusraamile.

KABE CROWN MATKAAUTOD

KABE CROWN luksuslikud täisintegreeritud matkaautod. Ehitatud kvaliteetsele Mercedes Benz AL-KO alusraamile.

KABE IMPERIAL MATKAAUTOD

KABE IMPERIAL luksuslikud täisintegreeritud matkaautod. Ehitatud kvaliteetsele Mercedes Benz AL-KO tandemtagateljega alusraamile.

Back to top