MOBILVETTA

 

 

 

 

KUI STIIL MUUTUB DISAINIKS

Lugu, mis on muutnud vabaaja sõidukite maailma ja muutnud traditsioonilise käsitöö disainikunstiks – MOMBILVETTA lugu on sillutanud teed rahvusvahelistumisele ja ennustanud tuleviku. Olles sündinud läinud sajandi kuuekümnendatel, kui mööblitootja, on MOBILVETTA arendanud läbi aastate väga uuenduslikku oskusteavet. Võeti kasutusele uus tootefilosoofia – kontseptsioon on vabaajasõiduk, mitte ainult kui hästi varustatud toode, vaid kui tõeline “reisikodu”. Liites kokku suurepärased käsitööoskused arenenud tehnoloogiliste süsteemidega, on teinud võimalikuks saavutada kõige kõrgemad kvaliteedistandardid. MOBILVETTA on oma aastakümnete pikkuse kogemuse rakendanud matkaautode tootmises ning disainis, pakkudes uudseid ning teednäitavaid disainlahendusi käsikäes tippkvaliteediga. Kaasaegsed tootmisprotsessid koos kvaliteedikontrollisüsteemidega on viinud Mobilvetta vabaajasõidukite tootjate hulgas kindlalt tööstusharu liidrite hulka. MOBILVETTA mudelivalikus on esindatud kõik enamlevinud mudelid – alkoovenid ehk coach-built mudelid, madala profiiliga ehk poolintegreeritud mudelid ning loomulikult tõeliselt esinduslikud ning luksuslikud täisintegreeritud A-klassi mudelid. MOBILVETTA mudelite hinnatase on samasse klassi kuuluvate konkurentidega soodne – selle võimaluse loob tihe koostöövõrgustik tänu kuulumisele SEA ning TRIGANO gruppi.

MOBILVETTA K-YACHT TEKNODESIGN

.

.

.

.

MOBILVETTA on loonud TEKNODESIGN mudeliseeria näol täiesti uue ja innovaatilise kontseptsiooniga esindusliku matkaauto. Käsitöö, disain, stiil, elegants ja mugavus on kokku kombineeritud uuenduslikku MOBILVETTA V KONTSEPTSIOONI. V-CONCEPTI jooned on leitavad kogu sõiduki sisemuses – alates seinapaneelidest kuni käetugedeni, V-SOFA-st ja köögitasapinnast kuni uudsele tualettruumi lahenduseni.

Mobilvetta K-Yacht TEKNODESIGN A-klassi täisintegreeritud mudelid on tõelised Itaalia Disaini pärlid, mis pakuvad Sulle lisaks mugavale reisimisele ka 5* luksuslikkust. K-Yacht TEKNODESIGN mudelivalikus on kokku  3 erinevat siselahendust, mille hulgast leiate kindlasti just endale sobivaima.

TUTVU MOBILVETTA K-YACHT TEKNODISAIN 2021. aasta MUDELITEGA!

MOBILVETTA K-YACHT TEKNOLINE

 

 

 

 

Marine-stiil ja Itaalia disain moodustavad ideaalse koosluse K-Yacht Teknoline mudelites. Eksklusiivsed ning väga täpse koostekvaliteediga A-klassi mudelid oma elegantse ja esmaklassilise kujundusega – puhas Itaalia disain!

Mobilvetta K-Yacht Teknoline A-klassi täisintegreeritud mudelid on tõelised Itaalia Disaini pärlid, mis pakuvad Sulle lisaks mugavale reisimisele ka 5* luksuslikkust. K-Yacht mudelivalikust on kokku  6 erinevat siselahendust, mille hulgast leiate kindlasti just endale sobivaima.

TUTVU MOBILVETTA K-YACHT TEKNOLINE 2021. aasta MUDELITEGA!

MOBILVETTA KEA I

 

 

.

.

Täiesti uus mudeliseeria – KEA I on eksklusiivse disainiga täisintegreeritud matkaauto, mis vahetab välja aastaid populaarse Mobilvetta K-Silver I mudeliseeria. Eksklusiivsed ning väga täpse koostekvaliteediga A-klassi mudelid oma elegantse ja esmaklassilise kujundusega – puhas Itaalia disain!

Mobilvetta KEA I täisintegreeritud mudelite puhul on tegemist täiesti uue mudeliseeriaga, mis pakub K-Yacht mudelite kõrval täisintegreeritud matkabussi ruumikust ning funktsionaalsust taskukohasema hinnaga.   KEA I mudelivalikus on kokku  3 erinevat siselahendust.

TUTVU MOBILVETTA KEA I seeria mudelitega!

MOBILVETTA KROSSER

Krosser

Täiesti uue kontseptsiooniga Premium-klassi poolintegreeritud mudel paistab silma luksusliku disaini ning kõrgetasemeliste tehniliste lahenduste poolest. Täisulatuses topeltpõhi loob võimaluse leida ruumi lisapanipaikade jaoks, samuti asuvad kõik auto tehnilised süsteemid ja veepaagid kahe põranda vahel, tagades kaitstuse nii külma kliima eest kui ka ideaalse ligipääsu vajalikele seadmetele. Ideaalsed mudelid neile, kes otsivad unikaalset stiili koos peene joone ning disainilahendustega. Mobilvetta Krosser mudelite eripära on omapärane ning pilkupüüdev disain, Premium-klassi matkaautole omane kõrgtasemel koostekvaliteet, kõrge standardvarustuse tase ning kodule omased mugavused.

MOBILVETTA KROSSER mudelivalikus on kokku 3 erinevat siselahendust.

TUTVU MOBILVETTA KROSSER 2021. aasta MUDELIVALIKUGA!

.MOBILVETTA KEA P TEKNOLINE

 

 

.

 

.

Ideaalsed mudelid neile, kes otsivad unikaalset stiili koos peene joone ning disainilahendustega. Mobilvetta Kea P madala profiiliga ehk poolintegreeritud mudelite eripära on omapärane ning pilkupüüdev disain, A-klassi matkaautole omane kõrgtasemel koostekvaliteet, kõrge standardvarustuse tase ning kodule omased mugavused.

Kea P poolintegreeritud mudelitel on väga kõrge põhivarustuse tase, kõigil Mobilvetta poolintegreeritud mudelitel on elamuosas elektriliselt allalastav täismõõdus 2-inimese voodi.

TUTVU MOBILVETTA KEA P 2021. aasta MUDELIVALIKUGA!

.

 

MOBILVETTA KEA M

 

.

.

.

.

Mobilvetta Kea-M mudeliseeria on sobilik neile, kes otsivad unikaalset stiili, huvitavaid disainilahendusi ning ruumikust. Mobilvetta Kea M alkooven-tüüpi mudelite eripära on ruumikus, pilkupüüdev disain, A-klassi matkaautole omane kõrgtasemel koostekvaliteet, väga kõrge standardvarustuse tase ning kodule omased mugavused.

Ruumikus ning nutikad tehnilised lahendused teevad alkooven tüüpi matkaautost lemmiku peredele. 2-kohaline suur statsionaarne voodi kabiini kohal jätab ruumi elamuosa kasutamiseks ka siis, kui osa reisiseltskonnast juba puhata soovib..

Kea M mudelivalikus on 3 erinevat siselahendust.

TUTVU MOBILVETTA KEA M 2021. aasta MUDELIVALIKUGA!

.

.

 

Back to top