fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Accelerista kogemuslugu: Reisil kodust lahkumata – matkaautoga Eestit avastamas.

Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga reisimas

Accelerista on sõltumatu auto- ja tehnikaportaal, mille ajakirjanik Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga nädalavahetuse väljasõidul ning jagas oma reisimise kogemust MOTORHOME.ee matkaautoga.

Matkaauto võib olla vahva ja mugav alternatiiv traditsioonilistele reisimisvõimalustele, mis pakuvad reisimisel suuremat vabadust ja paindlikkust. Vladimir Niinimäki jagab oma kogemust matkaautoga reisimisel, kus matkaauto annab võimaluse kontrollida reisi tempot ja leida ööbimiskohti. See annab võimaluse reisida ilma kiirustamata ning parkida igale poole, mis pakub parimat vaadet. Matkaauto võib pakkuda vaikust ja eraldatust, kus saate nautida looduse ilu ilma teisteta. Kuigi matkaauto võib tunduda kulukas investeeringuna, on see odavam kui mõned korterid ja võib pakkuda uut ja erinevat elustiili reisimiseks.

Kui soovite lugeda artiklit Vladimir Niinimäki kogemusest meie matkaautoga, siis leiate selle siit www.accelerista.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kutsume lugejat matkaautoga avastama Eestimaad ja miks mitte ka kaugemaid Euroopa riike, võimalusi on tõeliselt palju… näiteks, mõnus metsapuhkus, aktiivne puhkus jalgratastega, päikeseline rannareis, põnevad Euroopa teemapargid, elamusterohke linnareis koos outlettide šoppinguga, suusapuhkus, festivalide külastamine, hobireisid, ülivinge roatrip koos kogu perega. Hea meelega oleme vajadusel abiks reisiplaanide tegemisel. Võtke meiega julgesti ühendust ning leiame sobiva sõiduki just Teie vajadustele ja ootustele.

Ärge unustage oma kogemusi meiega jagada. Meil on alati hea meel saada uudiseid Teie reisidest 🙂

PS! Küsi meilt KEVADKAMPAANIA PAKKUMIST.

 

 

Back to top