fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Osalesime Euroopa suurimal messil ´Caravan Salon 2021´

Roller TeamSaksamaal Düsseldorfis toimus 28.08.-05.09.2021 Euroopa suurim matkaautode ja haagiselamute mess Caravan Salon 2021. Osalemine eksponendina messil andis meile suurepärase võimaluse Eestist kohale tulnud klientidele tutvustada kõige uuemaid mudeleid ja arvukaid valikuvõimalusi. On meeldiv tõdeda, et nii meie kui kliendid lahkusime messilt Caravan Salon 2021 uute lennukate ideedega tulevikuks!

Luksuslikud ja põhjamaiseks kasutuseks ideaalsed KABE matkaautod juba varsti ka Eestis kohapeal tutvumiseks:
KABE TM CROWN I 760 LGB, AUT, 173 hp ja KABE TM ROYAL X 780 LGB, AUT, 173 hp

Mobilvetta kvaliteetsed ja ehtsa Itaalia disainiga matkaautod on võitnud ka Eestlaste südamed, olles juba mitmendat aastat enimmüüdud täisintegreeritud matkaautode klassis. 2022 mudeliaasta suurimad uudised/uuendused:

1. Uuenenud tipp-klassi täisintegreeritud Mobilvetta K-Yacht Teknoline
2. Täiesti uus, premium-klassi VAN – Mobilvetta ADMIRAL
Tutvu MOTORHOME.ee laia uute Mobilvetta matkaautode valikuga meie kodulehel.

Roller Team on Itaalia matkaautode tootja ning nende väga laiast tootevalikust on võimalik leida sobilik matkakodu igale maitsele.

MOTORHOME.ee on 2022. aasta hooajaks panustanud Ford Transiti automaatkäigukastiga alusautole ehitatud poolintegreeritud ning kompaktsetele uue Fiat Ducato kaubiku baasil rajatud VAN-tüüpi mudelitele.
Meie kodulehe valikus “kohe müügil” on näha, millised uued Roller Teami mudelid on juba peatselt Eestisse jõudmas.

Saksa premium-klassi matkaautode tootja FRANKIA on rohkem kui 60-aastase ajalooga luksuslike matkaautode tootja. FRANKIA valikust leiab endale sobiva ka kõige nõudlikuma maitsega klient. 2022. aasta mudelitest on MOTORHOME.ee poolt pakkumisel täisvarustuses luksuslikud FRANKIA PLATIN matkaautod:
FRANKIA PLATIN 8400 GD 2022, SILVER COLOUR  ja  FRANKIA PLATIN 8400 GD, TOWING HOOK

Back to top