fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel

ja miks osaleda automessil

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel. Ning milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Tänapäeval on palju inimesi, kes elavad nii-öelda moodsa nomaadi elu – töö toimub üle veebi ning kontoris istuma ei pea. Veel enam, isegi ühes kindlas kohas ei pea elama. Matkaautos elades võib igal hommikul ärgata uues kohas. Suur osa inimestest kasutab matkaautot aga ikkagi vaba aja sisustamiseks. Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama. Meeldiv puhkus ratastel ootab!

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Koostöös Coop Panga liisinguga leiame liisimiseks kindlasti parima lahenduse. Väga hea  valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT. 

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. Valikus on praegusel hetkel ligi paarkümmend uut matkaautot, kus kohti on 4 või 5 või kuni 7 inimese jaoks. Valida saab ka automaat- või manuaalkäigukasti vahel. Kõik matkaautod on alati uued, laitmatult puhtad ja hoolitsetud ning väga hea ja mugava varustusega.

Coop Panga Liisingu juht Martin Ilves võrdlebki matkaautot pigem suvilaga. „Üks osa inimesi vajab suvekodu, kus vaikselt talumaja kallal nokitseda ja muru niita, kuid neile, kellele see ei sobi, võibki lahenduseks olla matkaauto.“ Matkaauto annab Sulle vabaduse valida, kus tööd teed või millal ja kellega puhkusele lähed. Kõik on Sinu enda teha!

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Coop Pank ja MOTORHOME.ee ootavad kõiki kobarmessile Tallinna Lauluväljakul 07.-08. mail kell 11-18. Sissepääs tasuta!

Meeldiv puhkus ratastel

Back to top