fbpx

Blogi

MOTORHOME.ee – MATKAAUTODE MÜÜK ja RENT ettevõte sai alguse veidi alla kümne aasta tagasi. Just siis oli ajajärk, kus meil endal oli vaja rentida matkaautot oma väikese poja esimesteks motokrossivõistlusteks, mis toimusid kuskil metsade vahel Kesk-Eestis… Kuid uue, sobiva ja mugava sõiduki leidmine osutus sel hetkel üllatavalt keeruliseks ülesandeks

Jõudsimegi matkaautode müügi ja renditeenuse pakkumise juurde just oma soovidest/vajadustest lähtuvalt – kui vajadus on meil endal, siis ilmselt on see vajadus ka kellelgil veel. Tegime põhjaliku turu-uuringu, leidsime oma esimesed koostööpartnerid ning juba peagi alustasime uute matkaautode maaletoomise ja matkaautode renditeenuse osutamisega. Esimesel hooajal tegime seda lausa oma imeväikeselt koduõuelt. Sealt edasi oleme aasta-aastalt pidevalt kasvanud ja arenenud, pakkudes Eesti turul omades klassides populaarseimateks saanud Euroopa juhtivate tootjate (MOBILVETTA, McLOUIS, ROLLER TEAM, DETHLEFFS, FRANKIA, KABE) matkaautosid ning haagiselamuid, matkasõidukite lisavarustust ning loomulikult kõrgekvaliteedilist renditeenust. Kuni tänaseni oleme hakkama saanud tagasihoidlikel rendipindadel, samas oleme unistanud päris oma ja õigest matkaautode keskusest, kus oleks olemas absoluutselt kogu [...]

Accelerista kogemuslugu: Reisil kodust lahkumata – matkaautoga Eestit avastamas.

Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga reisimas

Accelerista on sõltumatu auto- ja tehnikaportaal, mille ajakirjanik Vladimir Niinimäki käis elus esimest korda matkaautoga nädalavahetuse väljasõidul ning jagas oma reisimise kogemust MOTORHOME.ee matkaautoga.

Matkaauto võib olla vahva ja mugav alternatiiv traditsioonilistele reisimisvõimalustele, mis pakuvad reisimisel suuremat vabadust ja paindlikkust. Vladimir Niinimäki jagab oma kogemust matkaautoga reisimisel, kus matkaauto annab võimaluse kontrollida reisi tempot ja leida ööbimiskohti. See annab võimaluse reisida ilma kiirustamata ning parkida igale poole, mis pakub parimat vaadet. Matkaauto võib pakkuda vaikust ja eraldatust, kus saate nautida looduse ilu ilma teisteta. Kuigi matkaauto võib tunduda kulukas investeeringuna, on see odavam kui mõned korterid ja võib pakkuda uut ja erinevat elustiili reisimiseks.

Kui soovite lugeda artiklit Vladimir Niinimäki kogemusest meie matkaautoga, siis leiate selle siit → www.accelerista.com

MEREMESS 2023

10.-12.märtsil Eesti Näituste Messikeskuses
Eesti suurim MEREMESS 2023 toimub 10.-12.märtsil Eesti Näituste messikeskuses, Tallinnas.

MOTORHOME.ee on nende üle saja ettevõtja hulgas, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad hobide ja vaba ajaga seotud tooteid ja teenuseid. Suur huvi uute ja modernsete matkasõidukite vastu on Eestis tõusuteel olnud juba pikalt ning matkaautode valik suureneb igal aastal. Parim võimalus oma soovi järgi autoelamuga puhata, reisida või tegeleda mugavalt oma hobidega on rentida või osta oma perele matkaauto, mida saab kasutada aastaringselt igal ajal.

Oleme messialal väljas tippklassi luksuslike matkaautode mudelitega – Mobilvetta KEA I 90 Mobilvetta Krosser 86 KABE Crown i760 LGB KABE Estate 4560 GLE KS Roller Team Kronos 274 TL Frankia Platin 8400 GD Sea Sinagi sammud Piritale, Meremess annab Sulle võimaluse oma silmaga näha erinevaid matkaautosid ning osaleda auhinnaloosis: LOOSIME TASUTA RENDI UHIUUE matkaautoga (jälgi meie tegemisi siin) MEREMESS 2023 on avatud:

R 10. märtsil 10:00 – 19:00
L 11. märtsil 10:00 – 18:00
P 12. märtsil 10:00 – 16:00

[...]

Praegu matkaautot rentides saad osa heade hindade KEVADKAMPAANIAst –

  • -10% rent alates 3 päeva,
  • -15% rent alates 7 päeva,
  • -20% rent alates 10 päeva (soodustus arvestakse auto hinnatabelis olevast täishinnast)

Hinnad kehtivad rentidele kuni 31.05.2023

Võib olla pilt järgmisest: vabas õhus, puu ja tekst

Tartu Motoshow 2022

Esitlesime uusimaid matkaautode mudeleid ja tutvustasime rendivõimalusi

Eesti suurim autonäitus Tartu Motoshow toimus 09.-11.09.2022. Meil on suur rõõm, et kohal oli tõeliselt palju matkaauto huvilisi – päevad olid täis tihedalt suhtlemist matkaauto huvilistega. Vaata galeriid Tartu Motoshow FB ja Motorhome.ee FB lehtedelt!

Esitlesime matkaauto uusimate mudelite valikut tootjatelt: ✅ FRANKIA ✅ KABE ✅ MOBILVETTA ✅ McLOUIS ✅ ROLLER TEAM

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Matkaauto ostmiseks teeme koostööd kõikide suuremate pankadega ning liisimiseks leiame kindlasti parima lahenduse. Parima valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT.

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida oma vahvaks reisiks või mõnusaks nädalalõpu väljasõiduks just sellise matkaauto nagu soovid või parasjagu vajadus on. “Kõik hinnas” varustuspakett teeb [...]

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel

ja miks osaleda automessil

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel. Ning milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Tänapäeval on palju inimesi, kes elavad nii-öelda moodsa nomaadi elu – töö toimub üle veebi ning kontoris istuma ei pea. Veel enam, isegi ühes kindlas kohas ei pea elama. Matkaautos elades võib igal hommikul ärgata uues kohas. Suur osa inimestest kasutab matkaautot aga ikkagi vaba aja sisustamiseks. Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama. Meeldiv puhkus ratastel ootab!

Meilt leiab endale soetamiseks kõigi nende firmade enamlevinud mudelid, uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. Koostöös Coop Panga liisinguga leiame liisimiseks kindlasti parima lahenduse. Väga hea  valiku müügilolevatest autodest leiate SIIT. 

Aasta aastalt suureneb ka meie rendiautode valik. Meilt saab rentida [...]

“Kuidas matkabussis oli?”

...ja veel paljudele küsimustele saame vastused. Blogija ´A Mida Henry Teeb?´ käis perega metsas oma sünnipäeva tähistamas.
Ma sain sel korral aasta vanemaks hoopis teist moodi.

Ei olnud seda päev otsa kestnud õnnitluste laikimist, kes mu seinale kiiruga „Õnne!“ kirjutasid ja ootusi, et see päev oleks lihtsalt selline lebo päev, kus kõik mind teenindama peavad. Kogu selle hulluse keerises, mis maailmas siin viimased paar aastat olnud, tahtsin ma välja. Lihtsalt kodust ära ja mitu aastat tagasi suhtlesime me motorhome.ee meeskonnaga ja tegime lõpuks otsuse, et võtame neilt ühe matkaauto ja teeme koostöö korras ühe mõnusa perepuhkuse. Lihtsalt eemale kõigest. Kusagile, kus olemegi ainult meie pere.

Võiks sellest eelmisest lausest järeldada, et see otsustamine käiski nii nipsust. Ei. Ma olin valmis üldse selle käigu ühel hetkel üles ütlema, sest lastel õnnestus siin kõigil järjest haigeks jääda ning ma haarasin igast õlekõrrest, et seda perereisi mitte teha. Ma olingi oma peas tegelikult juba [...]

Autosaade STOP

Autosaade STOP 20.03.2022 - miks, millal ja missugust matkaautot osta või rentida?

Sellele küsimusele annab põhjaliku vastuse autosaates STOP MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon.
Saate meeskond käis Tabasalu müügisalongis tutvumas meie rikkaliku matkaautode valikuga ning ülevaatega nähtust saab tutvuda allolevas videos.
Head kuulamist-vaatamist!

Täname STOP saate meeskonda ja Allan Muuki!

Matkatarvete valik müügisalongis

Matkatarbed kohapeal

Kas teadsid, et lisaks matkaauto ostmisele ja rendile saab meie müügisalongist palju head lisavarustust. Suur matkatarvete valik müügisalongis meie headelt koostööpartneritelt Frankana Freiko ning Bergeri valikust on kohapeal olemas. Kui sa kauplusest oma soovitud eset ei leia, kirjuta meile ja peale lühikest transpordiaega on sinu soovitud ese kindlasti olemas.

Tule vaatama ja valima – Ranna tee 2, Tabasalu, Harku vald   E-R 9-18, L 10-15

Valikut müügisalongis leiduvatest väga hea kvaliteediga toodetest näed ka meie FB poes 

Kaunid ja vastupidavad lauanõud nii matkaautosse, kämpingulauale või miks mitte kodusele aiapeole – hea mõte, eksole? Matkatarvete valik müügisalongis rõõmustab Sind kindlasti!

Riia rahvusvaheline autonäitus Auto 2021Iga-aastane Riia rahvusvaheline autonäitus Auto 2021 Kipsala näituste keskuses on üks suurimaid Baltimaades, tervitades kõiki kirglikke autofänne ja entusiastlikke tehnikasõpru üle Euroopa. 24.-26.09.2021 peetud seekordne autonäitus koosnes kolmest eri teemalisest näitusest – “Uued autod”, “Automehaanika” ja tuuningshowst “Auto Exotica”. Näitustel demonstreeriti tuliuusi automudeleid, autoteenindusseadmeid ja tööriistu ning uhkeid tuuninguteoseid. 106 eksponendi hulgas oli kohal ka MOTORHOME.ee uute KABE, FRANKIA ja MOBILVETTA matkaautodega. Huvi automessi vastu oli suur, kolme päeva jooksul külastas motoshow´d 13 363 tehnikasõpra. Inimesed hindavad väga võimalust, et näitusel saab uut ja põnevat tehnikat oma silmaga vaadata. Väärtust lisab lisab võimalus ka autosse sisse astuda ja muidugi ka spetsialistiga konsulteerida.

Riia rahvusvaheline autonäitus Auto 2021 pakub midagi igaühele: endale huvitavat näevad nii uute autode otsijad, klassika- ja tuuningusõbrad, [...]

Back to top