Blogi

MOTORHOME.ee osales ka sellel aastal Tallinnas, Pirita messikeskuses toimunud Meremessil, kus tutvustasime lisaks juba Eestlaste seas populaarsust võitnud Mobilvetta, McLouis, Roller Team ning Frankia matkaautodele ka Rootsi kvaliteettootja KABE matkaautosid ning haagiselamuid. Toimunud KABE esmaesitlusel Eestis oli välja pandud luksuslik matkaauto KABE CROWN 810 LT ning tippvarustuses haagiselamu KABE Imperial 630 TDL FK. Täname kõiki, kes külastasid meie väljapanekut ning tegid tutvust matkaauto või haagiselamuga reisimise võimalustega.

 

MOTORHOME.ee jagab häid uudiseid – seisuga 30.11.2019.a. on Eestis arvel kokku rohkem, kui 1700 matkaautot, mis annab tunnistust sellest, et matkaautoga reisimine ning puhkamine on muutumas Eestlaste seas üha populaarsemaks. Iga-aastane matkaautode arvu juurdekasv on jäänud suurusjärk 200 matkaauto piirimaile. Positiivne on see, et uute matkaautode osakaal kogu kasvust on muutumas suuremaks, moodustades viimastel aastatel juba enam, kui 40% kogu turu juurdekasvust.

 

 

MOTORHOME.ee sõlmis koostöölepingu maailma ühe juhtiva laevaettevõttega DFDS, eesmärgiga pakkuda Eesti-Rootsi ja Eesti-Soome suunal matkaelamute ja haagissuvilatega reisijatele soodustusi laevapiletite soetamisel. Kõigile läbi MOTORHOME.ee kodulehe broneeringu teostajatele on garanteeritud SOODUSTUS -25% nii matkaauto / haagiselamu kui ka kajutikohtade maksumuselt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOTORHOME.ee osales oma meeskonnaga Jaanuaris 2020 toimunud rahvusvahelisel messil HELSINKI CARAVAN 2020. Tutvustasime Eestis populaarseimaks autosuvila margiks kasvanud McLOUIS, MOBILVETTA ning premium-klassi kuuluvat FRANKIA matkaauto erinevaid mudeleid. Oli heameel taaskord näha meie paljusid Soome kliente ja tutvuda uute huvilistega. Tore oli näha, et meie üleskutse ka Eesti poole peal laialdast vastukaja leidis – paljud karavanide huvilised said meie käest tasuta pääsmed ning võimaluse tutvuda vaid paaritunnise laevasõidu kaugusel toimunud suure matkaautode ning haagiselamute valikuga. Kordame seda taas järgmisel aastal!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOTORHOME.ee-l käisid 2019. aasta kevadel külas Autominutid ning uurisid matkaautoga reisimise kohta. Kokku sai selline tore ja informatiivne saatelõik. Head vaatamist!

MOTORHOME.ee osales 2019.aasta kevadel toimunud rahvusvahelisel vabaajamessil OUTDOOR RIGA 2019. Kohalik meediaväljaanne uuris täpsemalt meie käest millega tegeleme ning miks just matkaautoga ringireisimine on üliäge alternatiiv lennu- või autoreisidele. Kes Läti keelest aru saab, see saab…

Tänapäeval on võimalus vabalt reisida sinna kuhu hing ihkab ja millal ihkab. Kuid kas reisides saaks kogeda ja näha rohkem kui senini oled seda teinud? Tõepoolest, vahel on väga mõnus käia lihtsalt puhkamas ja päevitamas Türgi või Egiptuse hotellis. Kuid kas see ikka toidab piisavalt Sinu hinge ning kas see ikka pakub suurt avastamisrõõmu, erinevaid kogemusi ja seiklusi? Vaata järele mida arvame Kanal 2 saates `Rooli Võim` matkaautoga reisimisest.

Meil on vedanud, sest meil on alati väga vahvad kliendid. Vaata videost järele kui äge on matkabussiga ringi reisida.

Osalesime rahvusvahelisel turismimessil TOUREST, kus andsime Tallinna Televisiooni jaoks intervjuu nii matkaauto ostmisest kui ka rentimisest.

Paar aastat tagasi andsime ajalehes „Harku Valla Teataja“ põgusa ülevaate matkaauto võimalustest, rentimisest, turu olukorrast ja kuidas kõik sai alguse. Head lugemist!

Loe otse siit: https://www.harku.ee/

Klooga maanteel autoga liikudes võivad valged matkaautod puude ja teiste liiklejate varjus märkamata jääda, kuid just sealsamas, Tui pargi servas Ranna tee 2 sisehoovis seisab vahel üksnes paar-kolm, teinekord aga kuni kümmekond matkaautot. Aasta tagasi ühe rendi- ja ühe müügiautoga alustanud noor pereettevõte MOTORHOME.ee on aastaga hoogsasti kasvanud ning oma autoparki laiendanud; kevadel avanes Tabasalus elaval pere- konnal ka võimalus see kodule lähemale tuua. Matkaautosse sisenedes saab selgeks, et neid sõidukeid autoks nimetada on vähe. Pigem on tegemist ratas- tel majadega, kuhu on nutikalt integreeritud kogu eluks vajalik – elu- ja magamistoad, köök koos vajalike panipaikade ja seadmetega, dušš ja tualett ning terrass koos õuemööbli ja grillitarvikutega. Oma puhkuse tarbeks võttis MOTORHOME.
ee-st endale ühe sellise maja ka mai lõpus seltskonnaajakirjanduse kihama löönud prints Dubai šeik [...]

    Back to top