fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel ja miks osaleda automessil

Haagissuvila või matkaauto?

Saates “Lihtsalt rahast” räägib MOTORHOME.ee juhataja Aldo Dapon huvitavalt ja põhjalikult, milline sõiduk – haagissuvila, matkaauto, karavan – võiks puhkajatele sobida ning mis on nende erinevused.

Tänapäeval on palju inimesi, kes elavad nii-öelda moodsa nomaadi elu – töö toimub üle veebi ning kontoris istuma ei pea. Veel enam, isegi ühes kindlas kohas ei pea elama. Matkaautos elades võib igal hommikul ärgata uues kohas. Suur osa inimestest kasutab matkaautot aga ikkagi vaba aja sisustamiseks. Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama.

Coop Panga Liisingu juht Martin Ilves võrdlebki matkaautot pigem suvilaga. „Üks osa inimesi vajab suvekodu, kus vaikselt talumaja kallal nokitseda ja muru niita, kuid neile, kellele see ei sobi, võibki lahendus olla matkaauto.“

Coop Pank ja MOTORHOME.ee tutvustavad nädalavahetusel toimuval automessil „Sõidame“ Itaalia kvaliteettootja MOBILVETTA täisintegreeritud matkaautot Mobilvetta KEA I 90, mida on võimalik nii liisingusse võtta kui ka rentida.

Coop Pank ja MOTORHOME.ee ootavad kõiki kobarmessile Tallinna Lauluväljakul 07.-08. mail kell 11-18. Sissepääs tasuta!

Back to top