fbpx

FRANKIA

FRANKIA on pikaajaliste traditsioonidega Saksamaal Marktschorgastis asuv ettevõte, kes on olnud teerajaja matkakodude rajamise valdkonnas juba 1960. aastast. Luksuslik elustiil, innovatsioon ning perfektne Saksa kvaliteet on FRANKIA igapäevatöö elementaarne osa.

FRANKIA mõtleb alati tulevikku vaadates. Nende pühendunud ning kõrgelt kvalifitseeritud töötajad panevad oma südame igasse loodavasse matkaautosse, mis teeb Sinu FRANKIA matkakodu veelgi enam lõõgastavamaks, nauditavamaks ning palju-palju mugavamaks. Pidev ideede genereerimine ning klientide ja koostööpartnerite soovide tähelepanelik kuulamine aitab FRANKIA meeskonnal olla konkurentidest alati sammukese ees nii innovaatiliste tehnoloogiate, nutikate ruumilahenduste, ülima mugavuse kui võrreldamatu kvaliteedi osas.

Võime kindlalt ja julgelt väita, et FRANKIA matkaautod on tõeliselt parimad Premium-liner klassi matkaautod.

PS! Kas teadsid, et tänapäeva premium-klassi matkaautodel laialdaselt kasutuses olev topeltpõranda lahendus on välja mõeldud justnimelt FRANKIA poolt.

FRANKIA F-LINE

FRANKIA F-LINE matkaauto mudelid on ehitatud kvaliteetsele FIAT DUCATO ALKO alusraamile. Kuni 740 cm pikkuste mudelite puhul on kasutusel kaheteljeline ALKO raam lubatud täismassiga 4,5 tonni (võimalik suurendada kuni 5,0 tonnini), alates 790 cm pikkustest mudelitest on kasutusel kolmeteljeline ALKO alusraam mille korral on matkaauto täismassi võimalik tõsta kuni 5,5 tonnini. Alates F-Line 790 mudelitest on põhivarustuses ALDE vedelikküttesüsteem (väiksematel mudelitel Truma Combi 6EH õhkküttesüsteem).

FRANKIA TITAN

FRANKIA TITAN matkaauto mudelid on sarnaselt F-LINE mudelitele ehitatud kvaliteetsele FIAT DUCATO ALKO alusraamile. Mudelivalikus on üle 790 cm pikkused mudelid, mille puhul on kasutusel kolmeteljeline ALKO alusraam (täismass kuni 5,5 tonni). Täiuslik varustus alates ALDE vedelikküttesüsteemist koos soojusvaheti ning eraldi esiklaasisoojendusega,1700 W Büttner inverterist, 110 Ah liitiumioonakust kuni tasemel HI-FI helisüsteemi ning SAT-TV süsteemini välja. Baasvarustuses võimsaim, 177 hj MULTIJET II EURO 6 diiselmootor ning automaatkäigukast. Samuti ei puudu varustusest 5,5 meeti pikkune markiis ning päikesepaneelid (2 x 110W).

FRANKIA M-LINE

FRANKIA M-LINE matkaauto mudelid on ehitatud täiesti uuele luksuslikule MERCEDES BENZ SPRINTER 519 tagaveolisele alusraamile. M-LINE mudelid on tootmises nii pool- kui täisintegreeritud mudelitena võimaldades valida kokku 9 erineva siselahenduse vahel. Baasvarustus on rikkalik – 163 hj 3-liitrine MB diiselmootor, kuni 5-tonnine lubatud täismass, kaasaegsed juhiabisüsteemid (ABS, EBD, TCS, ESP), püsikiirushoidja, manuaalne kliimaseade ning ka Webasto mootori eelsoojendus. FRANKIA patenteeritud Thermo Guard Plus välisseinte konstruktsioon koos 7-aastase veetihedusgarantiiga (võimalik pikendada kuni 10 aastani), samuti ALDE vedelikkessküte koos põrandaküttega, keraamiline WC ja TEC TOWER (külmik koos sügavkülmaga, gaasil töötav prae/grillahi) on M-LINE mudelitel samuti põhivarustuses.

FRANKIA PLATIN

FRANKIA PLATIN, on nagu juba nimetuski ütleb, FRANKIA tõeline lipulaev. Sarnaselt M-LINE mudelitele on ka FRANKIA PLATIN ehitatud MERCEDES BENZ SPRINTER 519 uuele ausraamile. PLATIN mudelivalikusse kuulub kokku 4 erinevat siselahendust – 7900 seeria (8,04 m pikkused) ning 8400 seeria (8,58 m pikkused).  PLATIN varustusse kuulub kõik, mida tänapäeva luksusklassi matkaauto juures vaja võib minna – ALDE vedelikküttesüsteem koos soojusvaheti, põrandakütte ning eraldi esiklaasisoojendusega, 1700 W Büttner Elektronic inverter, 2 x 110 Ah liitiumioonakut koos 2 x 40 A akulaadijatega, Büttner Elektronik päikesepaneelid (4 x 110W), võimas 220 A generaator, 90 A akude laadimisvõimendi, elamuosa kliimaseade (tänu täiuslikule elektrisüsteemile saab töötada ka sõidu ajal),  kõrgtasemel HI-FI heli- ja multimeediasüsteem ning täisautomaatne SAT-TV süsteem. Võimsaim, 3-liitrine, 190 hj, V6, diiselmootor koos 7-käigulise automaatkäigukastiga on samuti PLATINIL põhivarustustes. 

Back to top