fbpx

Blogi

Automatkamisest ja matkaautodest

Osalesime aasta suurimal autonäitusel “Tartu Motoshow 2021”

Matkaautod Tartu Motoshowl

Käesoleva aasta suurim autonäitus Eestis Tartu Motoshow 2021 on selleks korraks läbi. Meil oli suur rõõm näidata tuliuusi matkaautode mudeleid ning kohata tõeliselt palju matkaauto huvilisi. Puhkus peab looma ilusaid mälestusi ja andma meeldivaid emotsioone, just seepärast osutusid matkaautod Tartu Motoshowl tõeliseks publikumagnetiks. Kes kohale ei saanud tulla, siis olete alati oodatud meie esindusse Tabasalus, Ranna tee 2. Kindlasti leiame igaühele sobiva matkaauto või matkahaagise meie laiast mudelivalikust tootjatelt:

Kuna matkaautod Tartu Motoshowl osutusid väga populaarseteks, siis pakkusime külastajaile ka häid üllatusi! MOTORHOME.ee messiboksis loosisime kõikide külastajate vahel välja tasuta 3-päevase matkaauto rendi koos mugava “KÕIK HINNAS” varustuspaketiga, mille koguväärtus on 500 EUR. Loosis osalemiseks polnud vaja teha muud, kui täita loosikupong MOTORHOME.ee messialal A-hallis.  Võitja selgus kohapeal messi viimasel päeval. Soovime palju-palju õnne kolmepäevase matkaauto rendi võitjale Karlis K.-le!

Matkaautod Tartu Motoshowl Mobilvetta ja KABEAuto sai müüdudLoosimineFrankia, Kabe ja Mobilvetta Matkaautode huvilised uudistamas Huvilistele infot jagamas Lux klassi matkaautod
Back to top